A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Новини гуртожитку

Дата: від до Скинути

Я громадянин України!

Вихователь Березовська І. Ф. організувала і провела виховне заняття для учнів гуртожитку на тему  «Я громадянин України» з нагоди Дня Соборності України, що традиційно відзначають 22 січня.

11:09 20.01.2023

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

Хустка — жіночний аксесуар, який є символом багатовікових традицій українського народу та має свою власну історію. Що ми знаємо про українську хустку? Якими були хустки в давнину?

11:54 07.12.2022

6 грудня - День Збройних сил України

      День Збройних сил України - це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороносроможність Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламності духу та звитязі яких ми можемо почуватися у безпеці.

11:35 07.12.2022

Спільними зусиллями йдемо до Перемоги

Важкі часи завжди кидають виклики та влаштовують випробування на міцність, стійкість, віру та мужність. З перших днів повномасштабної війни український народ зумів усьому світу показати приклад неймовірної згуртованості, витримки та сміливості. Кожен справжній громадянин України вважає своїм обов’язком внести посильний вклад в Перемогу України.

14:29 05.12.2022

Виховна година до Дня української писемності та мови

9 листопада у гуртожитку училища вихователь Луцюк Б.Х. провела виховну годину до Дня української писемності та мови ,на якій ознайомила учнів з історією виникнення українського письменства, із життям та діяльністю  людей, з іменами яких пов’язана поява українського письменства, переглянули презентації.

11:59 19.11.2022

"Жінки з жовто - блакитним серцем"

          Ми звикли говорити про захисників України у чоловічому роді, проте ми маємо ще й захисниць, рятівниць і жінок - бійців. Коли в Україні почалася війна, в нас з'явилися нові, вже сучасні герої і ми реально усвідомили, що таке боротьба за незалежність. Сьогодні українська жінка перестала бути просто тилом для свого чоловіка, який воює на фронті. Залишаючи вдома дітей, вона теж їде на війну захищати країну і рятувати своїх побратимів.

16:00 20.10.2022

21 вересня - міжнародний день миру!

     Міжнародний день миру був заснований ООН для того, щоб підкреслити важливість миру між усіма країнами. З 2002 року цей день відзначається 21 вересня.

15:00 21.09.2022

ДУМАЙ ПРО СВОЄ ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ! #ГУРТОЖИТОК_ЛВПУ_Б_та_А

          Паління є одним з найбільш гострих соціальних проблем сучасних підлітків. Науковці розуміли про його шкоду для організма людини, тому намагались винайти безпечнішу альтернативу сигаретам. Саме тому винаходи вейпів, електронних сигарет почались ще в XX столітті. Першим винахідником вважається  Хон Лик, який показав світові справжню електронну сигарету в 2003 році. Поступово електронні сигарети набули шаленну популярність своєю можливістю залишати в повітрі туманну підказку " водяного" пару з приємним ароматом. Число вейпів в останні роки зростає, кожен бажаючий може підібрати собі електронку на свій смак, нинішнім е - сигаретам притаманні будь - які кольори і форми. 

17:00 20.09.2022

Вишиванка - це код нашої перемоги!

   Сьогодні наш народ захищає не лише фізичні кордони України, а й духовно-культурні. Вишиванка є духовною бронею українців.  «Захистимо своє!» – саме під таким гаслом взяли участь у флешмобі вихователі, майстри виробничого навчання та учні училища.

12:25 20.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора