A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
.

Викладачі

Гордість училища – його працівники. 30 викладачів мають педагогічну кваліфікацію «спеціаліст вищої категорії». 3 викладача – педагогічне звання «викладач-методист», 9 – «старший викладач», 10 майстрів виробничого навчання мають педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії» і 3 – «майстер виробничого навчання І категорії», 13 педагогів нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Викладачі спецдисциплін

  1. БОГАТЬКО Руслан Васильович, спеціаліст вищої категорії
  2. ГІЛІТУХА Анатолій Петрович, спеціаліст вищої категорії
  3. ГУПАЛО Андрій Петрович, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  4. ДЕНИСЮК Леонід Якимович, спеціаліст вищої категорії
  5. КРАВЧУК Олександр Анатолійович, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  6. КУРАН Євгенія Кіндратівна, спеціаліст вищої категорії
  7. КУСИК Володимир Федорович, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  8. ЛІЩУК Валентина Павлівна, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  9. МІЛЬЧЕВИЧ Тетяна Петрівна, спеціаліст вищої категорії
  10. МИХАЙЛОВСЬКА Валентина Євгенівна, спеціаліст вищої категорії
  11. ПИЛАЄВА Лідія Іванівна, спеціаліст вищої категорії
  12. ПІВНЮК Лариса Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  13. ПРОХОРЕНКО Надія Олександрівна, спеціаліст першої категорії, старший викладач 
  14. САВЧУК Тетяна Іванівна, спеціаліст вищої категорії
  15. САВЧУК Валентин Ігорович, спеціаліст першої категорії
  16. СТЕЛЬМАХ Андрій Анатолійович, спеціаліст другої категорії
  17. ТРОЦЮК Микола Кузьмович, спеціаліст вищої категорії
  18. ХАЙМИК Оксана Євгенівна, спеціаліст вищої категорії
  19. ШЕВЧУК Андрій Петрович, спеціаліст першої категорії
  20. ШМІГЕЛЬ Роман Володимирович, спеціаліст другої категорії

Викладачі загальноосвітніх предметів  

  1. АНДРОСЮК Володимир Володимирович, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  2. БАРАНОВСЬКА Віра Дмитрівна, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  3. ГІЛЯРОВСЬКА  Галина Павлівна, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  4. ГУПАЛО  Фаїна Василівна, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  5. ДАРМОВІС Інна Петрівна, спеціаліст другої категорії
  6. ДОЛОЖЕВСЬКА  Людмила Олександрівна, спеціаліст вищої категорії,
  7. КОРІНЧУК Володимир Васильович, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  8. КУШНІРУК Богдана Вікторівна, спеціаліст першої категорії
  9. МАЗУРОК Ангеліна Василівна, спеціаліст першої категорії
  10.  МІСЮРА Валентина Володимирівна, спеціаліст вищої категорії
  11. ПАЛЯНИЦЯ Тетяна Миколаївна, спеціаліст вищої категорії
  12. ПШОНЮК Геннадій Васильович, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  13. ФЕФІЛОВА Тетяна Петрівна, спеціаліст другої категорії

Інші педагогічні працівники

  1. БЕРЕЗОВСЬКА Інна Федорівна, вихователь, спеціаліст першої категорії
  2. ДУЖИЧ Неля Миколаївна, вихователь
  3. ВАСЮХНИК Сергій Іванович, керівник фізичного виховання, старший викладач
  4. ГОЛОТЮК Валентина Петрівна, методист, старший викладач
  5. КВАША Віра Михайлівна, керівник гуртка
  6. ЛУЦЮК Богдана Хомівна, вихователь, спеціаліст першої категорії
  7. МАТВІЮК Ольга Серафимівна, керівник гуртка
  8. ОЛІЙНИК Лариса Ростиславівна, керівник практик
  9. ПІДЦЕРКОВНА Наталія Іллівнапрактичний психолог, спеціаліст вищої категорії
  10. СОБУЦЬКА Вікторія Валеріївна, соціальний педагог, спеціаліст другої категорії
  11. СОЛОВКІНА Мирослава Михайлівна, методист, спеціаліст вищої категорії
  12. ЦВІХ Тетяна Миколаївна, вихователь-методист

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора