A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
.

Учнівське самоврядування

Керівники виконавчих структур

на 2019-2020 н. р.

 

Склад Директорії

  1. Цуман Діана – 24 гр.
  2. Жорова Ліза – 13 гр.
  3. Коляда Анастасія – 33 гр.
  4. Поліщук Артем – ДПМ-11
  5. Демчук Петро – 11гр.

 

Редколегія «Своєї газети»

Редактор – Макарусь Юлія –Т-9

Технічний редактор – Головіна Діана – ДПМ-11

 

Учнівське радіо

Режисер – Райхер Захар – ЛГ-21

Технічний помічник – Власюк Михайло – ЛГ-11

 

Склад департаментів

  1. Навчання (куратор Тешаєва Т. І.)  – Жорова Ліза, гр.24
  2. Здорового способу життя (куратор Васюхник С. І.) – Мордас Владислав – 13 гр.
  3. Розвитку талантів (куратор Підцерковна Н. І.) – Цуман Діана, гр.14
  4. Рада гуртожитку (куратор Березовська І. Ф.) – Пех Анастасія, гр.33

 

Учнівський старостат на 2019-2020 н.р.

 

№ групи

Прізвище, імя, по батькові

11

Демчук Петро

12

Жучко Володимир

13

Мелесь Ігор

14

Хамулка Каріна

21

Крищук Максим

22

Пушкарський Дмитро

23

Літовченко Антон

24

Верещук Арсен

31

Пукалюк Назар

32

Михальчук Назар

33

Каченюк Катерина

Т-1

Заяць Владислав

Т-2

Коваль Олександр

Т-3

Лисюк Олександр

Т-4

Бойчук Сергій

Т-5

Журик Сергій

Т-6

Бусел Олександр

Т-7

Пословський Владислав

Т-8

Великий Михайло

Т-9

Макарусь Юлія

Т-10

Ващук Сергій

БЦІ - 11

Бодак Ольга

БЦІ-21

Мудроха Степан

ЛГ-11

Власюк Михайло

ЛГ-21

Райхерт Захар

ДПМ – 11

Коляда Анастасія

ДПМ -21

Бондар Станіслав

 

Директорія

  1. Цуман Діана – гр.14
  2. Жорова Ліза – гр.24
  3. Коляда Анастасія – ДПМ-11
  4. Поліщук Артем – ДПМ-22
  5. Демчук Петро – гр.11

 

Мала Рада лідерів

(2019-2020 н.р.)

11 гр. – Хробуст Максим

12 гр. – Потапов Микола

13 гр. – Аршулік Дмитро

14 гр. – Цуман Діана

21 гр. – Лящук Назар

22 гр. – Олесик Максим

23 гр. – Краль Денис

24 гр. – Новосад Яна

31 гр. – Кукай Богдан

32 гр. – Передон Богдан

33 гр. – Шевчук Дарина

 

Т-1 – Кусик Назарій

Т-2 – Шевчук Роман

Т-3 – Штик Владислав

Т-4 – Михалевич Антон

Т-5 – Манецький Іван

Т-6 – Жучик Ілля

Т-7 – Головій Микола

Т-8 – Якимишин Артур

Т-9 – Деміх Степан

Т-10 – Козак Олексій

БЦІ-11 – Стрілецький Ілля

БЦІ-22 – Каневський Володимир

ЛГ-11 – Юхимчук Роман

ЛГ-22 – Лялька Богдан  

ДПМ-11 – Венгерська Наталія

ДПМ-21 –  Брагін Олександр

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора