A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Cпівпраця Луцького ВПУ будівництва та архітектури з роботодавцями та соціальними партнерами

Луцьке ВПУ будівництва та архітектури на сьогодні має налагоджену систему співпраці з підприємствами-замовниками кадрів (роботодавцями). Така співпраця забезпечує впровадження регіонального компоненту у навчально-виробничий процес, використання сучасних виробничих технологій, можливість якісного  відпрацювання програми виробничої практики на   сучасному обладнанні та устаткуванні.

Лише за умови тісної співпраці навчального закладу і підприємства можлива підготовка такого кваліфікованого робітника, який відповідав би кваліфікаційним вимогам, володів би  знаннями і вміннями, що вимагаються від нього на підприємстві, при виконанні  завдань і робіт, які доводиться виконувати робітникові на конкретному робочому місці.

На сьогодні училище заключило угоди про надання освітніх послуг з 15 підприємствами м.Луцька, що дає можливість забезпечити учнів практикою на виробництві та наступним працевлаштуванням.

Закладом освіти укладені двосторонні договори на проходження практики та працевлаштування випускників училища: з ПрАТ «Луцьксантехмонтаж - 536», ТзОВ «Модерн-Експо», СП ТзОВ «Шинака Україна», ПП Лихограй В.І., ЗАТ «Меблі Вікторія», ЗАТ «Меблевий комбінат», ТзОВ «Волинськаелектротехнічна компанія»,  ТзОВ «Західелектромонтаж», ТзОВ «Луцький домобудівельний комбінат» тощо.

 

Для продовження навчання за скороченими програмами укладено двосторонні угоди з вищими навчальними закладами ІІІ-IV рівнів акредитації:

 • Луцьким національним технічним університетом
 • Київським національним університетом культури та мистецтв
 • Львівською національною академією мистецтв
 • Національним лісотехнічним університетом України (м. Львів)

 

Училище оперативно реагує на потреби ринку праці, розширюючи перелік ліцензованих професій згідно замовлень роботодавців.  У 2018 році до переліку професій на базі 9 класів додано інтегровану пофесію «слюсар-сантехнік, електрозварник ручного зварювання» та проліцензовано професію «виконавець художньо-оформлювальних робіт».

 

Для опанування новітніми виробничими технологіями та матеріалами створено та успішно функціонують навчально-практичні центри від компаній «Хенкель Баутехнік Україна», «Кнауф Маркетинг», «Снєжка», за участі компанії «Полімін» та електротехнічного напряму.

 

Луцьке ВПУ будівництва та архітектури на сьогодні здійснює підготовку кваліфікованих робітників на базі 9 та 11 класів з 16 професій та молодших спеціалістів за трьома напрямками: будівництво та цивільна інженерія, лісове господарство, образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

 

Завдання діяльності НПЦ

В рамках системного, конструктивного та взаємовигідного співробітництва колектив училища реалізує наступні завдання через діяльність НПЦ:

 • Вдосконалення системи підготовки кадрів для будівництва
 • Оновлення змісту професійної освіти і навчання згідно із запитами сучасного ринку праці
 • Реалізація інноваційної моделі якісної практико-орієнтованої підготовки фахівців
 • Створення навчальних посібників, методичних матеріалів
 • Проведення спільних заходів (конкурсів, семінарів, конференцій), тренінгів, майстер-класів
 • Впровадження у навчальний процес інноваційних методик
 • Проведення спільних майстер-класів, семінарів-практикумів, навчань із подальшою сертифікацією

Впровадження інформаційно-навчальної платформи (інтернет-сторінки).

 

Досвід закладу освіти з розвитку соціального партнерства було презентовано на міжнародній виставці «Інноватика у сучасній освіті» у 2014 та 2018 роках. У номінації «Інноваційні технології компетентнісного становлення кваліфікованого робітника» Луцьке ВПУ будівництва та архітектури було нагороджено Золотою та Срібною медалями та дипломами І та ІІ ступенів.

 

Покращення навчально-методичного та матеріально-технічного оснащення навчального процесу

 

   Бібліотечний фонд училища містить 344 підручники  та посібники по технологіях Кнауф. При сприянні фірм - партнерів для організації навчання створено сучасні кабінети спецтехнології та виробничі майстерні. Матеріали для облаштування навчальних аудиторій, наочність, стенди, мультимедійну техніку, навчально-методичну літературу, інструменти надали фірми - партнери. Можливість навчатися у відповідно обладнаних аудиторіях за сучасними технологіями служить додатковою мотивацією для учнів в опануванні новими підходами до оздоблення приміщень.

 

Дата: від до Скинути

Підприємства – соціальні партнери училища

ПАП «Луцьксантехмонтаж-536», м. Луцьк, вул. Клима Савури, 29. Генеральний директор Чорнуха Ігор Вікторович. ТзОВ «Західелектромонтаж», вул.Червоноармійська, 13. Директор Рогаля Ігор Іванович.

10:57 16.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора