A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Новини

Дата: від до Скинути

Новинки з присмаком містики!

      Книги жанру містика мали витоки із середньовічного періоду, коли популярними були історії про вигнанців духу, перевертнів, відьом, чаклунів та одержимих. Давні створіння, приховані за невидимою завісою, що веде до інших світів. 

16:35 03.06.2021

День вишиванки

     День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприяти єдності та культурному відродженню українського народу.

14:00 19.05.2021

ЧОРНОБИЛЬ – НАША ПЕЧАЛЬ І СКОРБОТА…

     Катастрофа величезного масштабу, що трапилася в ніч з 25 на 26 квітня 1986  року, поділила світову історію на до і після аварії… Вона призвела до величезних екологічних та соціально-економічних втрат не лише в нашій державі, а й за її межами.

16:52 26.04.2021

„Хто багато читає, той багато знає!”

   Бібліотека училища запрошує колег і учнів скористатися книгами нашого фонду для поглиблення знань з рідної мови. До Вашої уваги пропонуємо підручники, довідники, словники та практикум з правопису української мови. Також зацікавимо сучасними художніми творами і класикою української літератури.   21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі.     В Україні Міжнародний День рідної мови відносно молоде свято воно лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть.    Усім відомо, що спілкування і читання дають людині знання з мови та культури своєї нації.

15:52 23.02.2021

Засідання Літературної світлиці до 150-річчя з Дня народження Лесі Українки

     В читальній залі бібліотеки училища 11.02.2021 р. відбулося засідання Літературної світлиці.  Вів засідання постійний ведучий світлиці Заслужений журналіст України Цюриць Сергій Назарович. Гостями світлиці на цей раз були: очільниця Волинського відділення НСПУ – Ольга Ляснюк, відомий поет і перекладач – Микола Мартинюк, а також колишній головний редактор Волинського радіо –Василь Федчук . Вони презентували свої нові книги, читали поетичні твори, ділились спогадами про літературне життя, відповідали на запитання. Приємно, що учениця групи №15 відділення художніх ремесел Камелія Непочатих на світлиці з успіхом прочитала свої вірші.

15:00 11.02.2021

29 січня День пам’яті героїв Крут…

     В читальній залі бібліотеки училища організовано виставку „Пам’ятай про Крути…” присвячену подіям боротьби за волю і незалежність наших співвітчизників в далекому 1918 році

10:00 29.01.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора