A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Новини

Дата: від до Скинути

Серце Європи — зараз в Україні! Воно б'ється, бо б'ється Україна!

     Україна сміливо захищає кордони Європи, а ЄС підтримує нас у боротьбі. Ми поділяємо європейські погляди та прагнемо до європейського майбутнього. І воно у нас беззаперечно буде. Адже Україна — це Європа не лише територіально. Наш менталітет, підхід до життя та ставлення до світу і людей, наші принципи — європейські. Так завжди було, є і буде.

18:00 21.05.2022

Вишиванка є духовною бронею українців.

Сьогодні наш народ захищає не лише територіальні кордони України, а й духовно-культурні. Вишиванка є духовною бронею українців. І ми зараз воюємо за неї також. За право її носити: вільно, з гордістю та із задоволенням.

10:00 21.05.2022

На допомогу освітянам!

Українська платформа для створення онлайн курсів SkillzRun, намагаючись підтримати ринок освіти нашої країни, зробила безкоштовний тариф на 50 користувачів, аби кожен бажаючий мав змогу створити свій онлайн курс у будь якій сфері.

13:00 20.05.2022

Вишиванка, як символ української самоідентичності

Всесвітній день вишиванки, який об’єднує мільйони українців і наших друзів по всьому світу, символізує єдність поколінь та нашу віру в перемогу над ворогом. Вишиванка, як символ української самоідентичності, втілює глибину наших традицій, самобутність української культури, правічні витоки нації, нашу свободу, нескореність, дух справедливості.

22:34 19.05.2022

День української вишиванки

День української вишиванки - свято, яке українці зустрічають щороку. На честь нього не передбачені вихідні, але ця подія - урочистий день для кожної людини у нашій країні.

22:11 19.05.2022

#ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ

     Щороку третього четверга травня українці відзначають Всесвітній день вишиванки. Свято, покликане зберегти споконвічні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, цього року припало на 19 травня. Вишиванка - це предмет гордості українців, традиція, яка передавалася з покоління в покоління.

10:10 19.05.2022

Участь в обласній секції викладачів математики

Сучасна освіта спрямована на застосування різних методів навчання, проте найбільш актуальними є ті, які спрямовані на здобувача освіти, зокрема, технології проєктного навчання.

23:13 17.05.2022

Захист звітів переддипломної практики (підсумкового фахового тренінгу) фаховими молодшими бакалаврами групи БЦІ-21/22

          10 травня 2022р., відбувся відкритий онлайн-захист звітів переддипломної практики студентами груп денної форми навчання БЦІ-21/22 за спеціальністю "Будівництво та цивільна інженерія". Практика проходила дистанційно на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури, під керівництвом викладача спецдисциплін Півнюк Л.М.           Захист звітів підтвердив здобуті раніше студентами теоретичні знання та практичні навички за час проходження практики, що дає можливість подальшої професійної самореалізації у будівельній сфері.

14:00 10.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора