A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Новини

Дата: від до Скинути

Майстер в/н Тетяна Ткаченко у спецпроєкті "Профі у Профтех"

"Робототехніка, 3D моделювання, дизайнерські ремонти. Чому навчатися в профтесі — сучасно та надійно" - під таким заголовком вийшла стаття Марії Марковської (Булейко) у виданні "Українська правда. Життя." в рамках спецпроєкту "Профі у Профтех". Про вибір професії, навчання, професійне становлення та педагогічну діяльність розповідає майстер виробничого навчання І категорії Луцького ВПУ будівництва та архітектури Тетяна Ткаченко. 

22:11 13.06.2022

Розпочинається додатковий період реєстрації на участь у НМТ

Сьогодні, 10 червня 2022 року, розпочався додатковий період реєстрації для участі у НМТ. Якщо вступник не встиг заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, проте має бажання проходити тестування, він зможе зареєструватися і взяти участь у додатковій сесії НМТ.

22:11 10.06.2022

Дистанційне навчання за курсом "Організація інклюзивного навчання у закладах профтехосвіти"

Починаючи з червня 2022 року Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Чернігівській області проводить дистанційне навчання за курсом "Організація інклюзивного навчання у закладах профтехосвіти". Курс допоможе педпрацівникам ЗПО опанувати базові знання про інклюзивне навчання теоретичного і практичного спрямування. Пройти його Ви зможете безкоштовно у будь-який для Вас зручний час. Курс розрахований на 10 годин, про що буде зазначено у сертифікаті. Отримати сертифікат можна за умови виконання тестових завдань, та практичних робіт .

22:38 08.06.2022

Автоматизація та роботизація виробництва з використанням сучасного зварювального обладнання

У вівторок, 7 червня 2022р. в рамках українсько-німецького проєкту відбувся технічний тренінг та практичний семінар зі зварювання „Автоматизація та роботизація виробництва з використанням сучасного зварювального обладнання“ для майстрів виробничого навчання і викладачів Луцького ВПУ будівництва та архітектури та зварників-наставників учнів підприємства-партнера «Модерн-Експо», який провів  IWE інженер зі зварювання п. Юрій Талабко.

22:09 07.06.2022

Сота доба опору

Головним результатом 100 днів російського вторгнення є розуміння, що це ПЕРШІ 100 днів. Так що нам потрібно остаточно перебудувати свою поведінку та психіку, налаштовуючись на тривале протистояння.

18:54 03.06.2022

Наша гордість!

Указом Президента України "Про відзначення державними нагородами України" за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено нашого колегу: в мирному житті - електрика Луцького ВПУ будівництва та архітектури, а зараз - солдата КРИМЧУКА Ігоря Юрійовича медаллю “Захиснику Вітчизни”.

18:59 02.06.2022

Розробка е-контенту з професії “Електромонтажник з освітлювання та освітлювальних мереж"

В рамках проєкту EU4Skills, що підтримує реформу професійно-технічної освіти в Україні, 2 червня 2022 року відбулося онлайн-засідання робочої групи з розробки е-контенту з професії “Електромонтажник з освітлювання та освітлювальних мереж" до складу якої входить майстер виробничого навчання Луцького ВПУ будівництва та архітектури Андрій Козлюк.  До складу групи входять педагогічні працівники ЗП(ПТ)О Волинської, Миколаївської та Сумської областей. На засіданні розглядалися питання узгодження з розробниками структури навчального модуля «Прокладання відкритих та прихованих електричних проводок».

18:55 02.06.2022

В Україні створять єдину базу вакансій, яка буде оновлюватись в режимі реального часу

     26 травня Державна служба зайнятості за участі Міністерства економіки України підписала договір про співпрацю та інформаційну взаємодію з 5 найбільшими сайтами з працевлаштування, а результатом цього співробітництва стане створення єдиної бази з вакансіями.

14:38 27.05.2022

#Дія | Cвідоцтва про середню освіту в електронному вигляді

    У наступному навчальному році випускники зможуть отримати свідоцтва про середню освіту в електронному вигляді у додатку "Дія". Цього року всі випускники отримають свідоцтва про повну загальну середню освіту.

14:56 26.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора