A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
.

Новини

Дата: від до Скинути

Сезон розпочався.

В день 150 - річчя народження  Лесі Українки учні групи № 21 відвідали Луцький замок та місце, де під ясеном був написаний перший драматичнй вірш поетеси "Надія". Після цього учні відвідали підземелля кафедрального костелу Петра і Павла та прослухали цікаву розповідь старшого наукового співробітника адміністрації історико - культурного заповідника у м. Луцьку Анастасії Марків про історію підземелля.

11:39 26.02.2021

Предметний тиждень із "Будівельного матеріалознавства"

23 лютого в рамках предметного  тижня  із навчальної дисципліни «Будівельне матеріалознавство» студенти групи БЦІ 1 курсу за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» підтверджували свої знання і практичні уміння в навчально-практичному  центрі «Sniezka», що діє на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури.

13:53 24.02.2021

Колишні випускники завітали у гості!

До клубу обдарованих дітей "Ромашка"  Луцького ВПУ будівництва та архітектури завітала сьогодні відома луцька мисткиня Олександра Гусєва - художниця, керівник та педагог арт-локації "Творчий калейдоскоп". Відома своїми виробами, які виконані в техніках розпис та графіка на склі, вітражній техніці. Більшість робіт авторка створила у Луцьку. Приємно й те, що Олександра - наша випускниця (1998-2001 р.р.).

13:32 24.02.2021

Just keep creating! Творчість - це свобода!

Продовжуємо гарну традицію проведення художніх виставок наших учнів. Так, з величезним успіхом відбулася імпреза, на якій були представлені картини  учениці 15 групи відділення художніх ремесел Луцького ВПУ будівництва та архітектури Олени Тонего.

13:47 23.02.2021

Бібліотека Луцького ВПУ будівництва та архітектури отримала подарунок!

Ви ж пам'ятаєте, що нещодавно був День дарування книг? Так ось нам подарували книгу з автографом. Яку? «Українська канадіана». Хто? Вахтанг Кіпіані — український журналіст, публіцист, історик, головний редактор Інтернет-видання «Історична Правда», однойменного тележурналу, викладач магістерської програми з журналістики Українського католицького університету у Львові та кафедри PR у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», засновник Музею-архіву преси, автор публіцистичної книги "Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР".

15:55 21.02.2021

Засідання Літературної світлиці lо 150-річчя з Дня народження Лесі Українки

     В читальній залі бібліотеки училища 11.02.2021 р. відбулося засідання Літературної світлиці.  Вів засідання постійний ведучий світлиці Заслужений журналіст України Цюриць Сергій Назарович. Гостями світлиці на цей раз були: очільниця Волинського відділення НСПУ – Ольга Ляснюк, відомий поет і перекладач – Микола Мартинюк, а також колишній головний редактор Волинського радіо –Василь Федчук . Вони презентували свої нові книги, читали поетичні твори, ділились спогадами про літературне життя, відповідали на запитання. Приємно, що учениця групи №15 відділення художніх ремесел Камелія Непочатих на світлиці з успіхом прочитала свої вірші.

15:00 11.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора