A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Новини

Дата: від до Скинути

Знайомство з училищем

21 березня 2023 року відбувся ознайомчий  візит начальника управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Наталіїї Матвіюк та заступника начальника з професійної (професійно-технічної) освіти Олександра Ткачука до Луцького ВПУ будівництва та архітектури.

14:28 22.03.2023

Український доброволець - взірець патріотизму

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

11:56 14.03.2023

Обласна секція педпрацівників будівельних професій

14 березня 2023р. відбулося засідання обласної секції педпрацівників будівельних професій закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волині з теми «Підвищення ефективності уроків теоретичного та виробничого навчання шляхом  використання сучасних форм і методів навчання». Методична комісія опоряджувальників Луцького ВПУ будівництва та архітектури на чолі з Валентиною Ліщук взяла активну участь у роботі секції і презентувала кращі педагогічні практики проведення уроків теоретичного та виробничого  навчання із застосуванням інтерактивних методів навчання.

11:50 14.03.2023

Вивчаємо дуальну освіту Німеччини

З метою вивчення досвіду у сфері професійної (професійно-технічної) освіти Німеччини в рамках проєкту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» відбулася робоча поїздка освітян та роботодавців України до Німеччини на запрошення освітнього центру баварської економіки bbw gGmbH. Від Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури участь у робочій поїздці взяв директор училища Володимир Шмігель.

11:01 13.03.2023

Здобуття професійних компетентностей

Студенти групи  БЦІ 11-12 9 березня 2023 р. під керівництвом викладача спецдисциплін Півнюк Л.М. відвідали центр професійних компетенцій  GROHЕ, виробника сантехнічного обладнання, що нещодавно відкрився на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури.  Майстер виробничого навчання Приймачук П.В. ознайомив студентів із програмою GROHE GIVE, з сантехнічними виробами та довідниковою літературою (каталогам,прайсами) даної компанії.

11:08 12.03.2023

Презентуємо пілотний курс «Демократія: ідеї на практиці»

09 березня 2023 року  відбувся міжобласний вебінар викладачів громадянської освіти ЗП(ПТ)О Волинської та Луганської областей на якому обговорили роль громадянської освіти у питаннях розвитку та підтримки демократії, формування громадянської компетентності в умовах війни, обмінялися елементами напрацьованого досвіду 

11:11 11.03.2023

"Ніжна голубка тільки не плач... усе минеться..."

 За цей рік  українська жінка показала світові, що вона не лише берегиня домашнього вогнища, а й героїня нашого сьогодення. Бо кожна з нас в цей непростий час тримає свій фронт та наближає нашу перемогу. Нині за статистикою Україна має один з найбільших показників кількості жінок у збройних силах України серед країн-членів НАТО .

10:42 10.03.2023

З Днем народження, Кобзаре!

Тарас Шевченко - символ, сила,  дух, міць українського народу. Ми називаємо його ще апостолом правди і свободи, нескореним борцем за волю України. Сьогодні, у часи потрясінь та повномасштабної війни, слова Шевченка надзвичайно актуальні. В його словах знаходимо силу, віру і наснагу.

10:10 10.03.2023

ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ GROHE | ПРОГРАМА GROHE GIVE

В рамках програми GROHE GIVE 2 березня 2023 року відбулося урочисте відкриття Центру професійних компетенцій для впровадження сантехнічних технологій на базі училища за сприяння та під патронатом компанії GROHE, виробника першокласного сантехнічного обладання, у якому взяли участь представники фірми GROHE, управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Навчально-методичного центру ПТО у Волинській області, департаменту освіти Луцької міської ради, роботодавці.

15:00 02.03.2023

ШУКАЄМО НОВІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ

Шукаємо нові напрямки розвитку та вдосконалення задля наших здобувачів освіти. Так, у співпраці з GROHE в рамках програми GROHE GIVE, в четвер, 02 березня 2023 року, об 11.00 год. відбудеться відкриття Центру професійних компетенцій на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури. Чекайте фотозвіт!

11:00 27.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора