A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
.

Новини

Компанія КНАУФ демонструє нові успішні напрямки соціального партнерства

Всеукраїнська он-лайн олімпіада викладачів НПЦ КНАУФ відбулася 23-25 листопада 2020р. Луцьке ВПУ будівництва та архітектури представляв викладач спецтехнології Олександр Кравчук. Програма олімпіади включала конкурс методичних розробок уроку з технології монтажу гіпсокартонних конструкцій, презентацію розробки викладачем та он-лайн тестування на знання технологій та матеріалів КНАУФ та методики проведення уроків.

14:22 25.11.2020

День Гідності та Свободи

Сьогодні в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури відбувся захід з нагоди Дня Гідності та Свободи «Країна нескорених».

15:23 21.11.2020

Ділимося досвідом з використання технологій дистанційного навчання

19 листопада у конференц-залі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося засідання циклової комісії педагогічних працівників гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, на якому було проведено аналіз навчального процесу з використанням платформи Класрум під час змішаного навчання в умовах карантину та обмін досвідом.

10:08 20.11.2020

Використання освітніх платформ та інформаційних технологій при вивченні математики під час дистанційного навчання

     Така тема статті викладача математики Корінчука В.В., яка опублікована в збірнику матеріалів ІІІ міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Теоретичні та методологічні проблеми сучасної педагогіки та психології», яка відбулася 6-7 листопада 2020 року в місті Миколаєві. Конференція проходила під егідою національної академії наук України та інституту інноваційної освіти.

10:08 18.11.2020

Приймаємо участь у німецько-українському проекті «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти»

Наш навчальний заклад «ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» відібраний до участі у німецько-українському проекті «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти», що реалізується Освітнім центром баварської економіки (bbw) gGmbH на теренах Львівської, Волинської та Івано-Франківської областей. Документ – підтвердження надійшов з Вюрцбурга 06.11.2020 року від керівника проекту п. Оани Стеопан.

15:42 10.11.2020

Практичне використання інструментів дистанційного навчання учасниками освітнього процесу

Необхідність внесення необхідних коректив у навчальний процес у зв’язку із небезпекою пандеміїі змусила всіх учасників освітнього процесу терміново опановувати цифровими інструментами й новими педагогічними підходами та методиками, організувати якісне навчання з використанням технологій дистанційного навчання, навчати та мотивувати учнів.

16:03 06.11.2020

Працюємо в обласних методичних секціях

27 та 29 жовтня 2020 року викладачі Луцького ВПУ будівництва та архітектури взяли участь в обласних секціях викладачів предмету «Охорона праці» та інженерів з охорони праці та викладачів економічних предметів.

11:05 29.10.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора