A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Новини

Дата: від до Скинути

Герої не вмирають!

Знову прийшла трагічна звістка - під час виконання бойового завдання загинув наш випускник, мешканець села Тристень Владислав Хомик, 23.10.1999 року народження.

15:33 23.06.2022

Держава забезпечує безоплатне отримання другої робітничої професії

Міністерство освіти і науки  України повідомляє, що 19 червня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон, який передбачає внесення змін до діючого ЗУ «Про професійну (професійно-технічну) освіту».

15:28 20.06.2022

Привітання від компанії ТОВ "КНАУФ ГІПС КИЇВ"

Шановні учні - випускники ПТНЗ, монтажники гіпсокартонних конструкцій! Вітаємо вас із закінченням навчання у навчальному закладі за цією гарною професією, яку створила компанія КНАУФ в Україні!

15:16 20.06.2022

У Луцькому ВПУ будівництва та архітектури розпочалися Державні кваліфікаційні атестації

Традиційно процес навчання завершується проходженням Державної кваліфікаційної атестації з професій, які учні опановували протягом одного, двох або трьох років. Цьогоріч окремі групи уже пройшли цей відповідальний етап здобуття професії, інші – лише готуються до здачі екзаменів під керівництвом викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання. Через війну довелося змінити формат проведення кваліфікаційних атестацій, які проводяться тепер в онлайн форматі з використанням технологій дистанційного навчання.

19:39 18.06.2022

Вийшов черговий номер інформаційно-методичного вісника «Професійна освіта Волині» -2022.

На шпальтах  видання розміщені публікації про те, як у цей нелегкий для країни та суспільства час педагогічні працівники ЗП(ПТ)О працюють на благо нашої держави: займаються волонтерством, пишуть картини, складають вірші, покращують методичну роботу, удосконалюють професійну майстерність, діляться власними методичними напрацюваннями. Також у збірнику розміщена стаття викладача-методиста нашого училища Володимира Корінчука "Як підготуватися до НМТ з математики".

19:27 17.06.2022

Майстер в/н Тетяна Ткаченко у спецпроєкті "Профі у Профтех"

"Робототехніка, 3D моделювання, дизайнерські ремонти. Чому навчатися в профтесі — сучасно та надійно" - під таким заголовком вийшла стаття Марії Марковської (Булейко) у виданні "Українська правда. Життя." в рамках спецпроєкту "Профі у Профтех". Про вибір професії, навчання, професійне становлення та педагогічну діяльність розповідає майстер виробничого навчання І категорії Луцького ВПУ будівництва та архітектури Тетяна Ткаченко. 

22:11 13.06.2022

Розпочинається додатковий період реєстрації на участь у НМТ

Сьогодні, 10 червня 2022 року, розпочався додатковий період реєстрації для участі у НМТ. Якщо вступник не встиг заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, проте має бажання проходити тестування, він зможе зареєструватися і взяти участь у додатковій сесії НМТ.

22:11 10.06.2022

Дистанційне навчання за курсом "Організація інклюзивного навчання у закладах профтехосвіти"

Починаючи з червня 2022 року Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Чернігівській області проводить дистанційне навчання за курсом "Організація інклюзивного навчання у закладах профтехосвіти". Курс допоможе педпрацівникам ЗПО опанувати базові знання про інклюзивне навчання теоретичного і практичного спрямування. Пройти його Ви зможете безкоштовно у будь-який для Вас зручний час. Курс розрахований на 10 годин, про що буде зазначено у сертифікаті. Отримати сертифікат можна за умови виконання тестових завдань, та практичних робіт .

22:38 08.06.2022

Автоматизація та роботизація виробництва з використанням сучасного зварювального обладнання

У вівторок, 7 червня 2022р. в рамках українсько-німецького проєкту відбувся технічний тренінг та практичний семінар зі зварювання „Автоматизація та роботизація виробництва з використанням сучасного зварювального обладнання“ для майстрів виробничого навчання і викладачів Луцького ВПУ будівництва та архітектури та зварників-наставників учнів підприємства-партнера «Модерн-Експо», який провів  IWE інженер зі зварювання п. Юрій Талабко.

22:09 07.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора