A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Автоматизація та роботизація виробництва з використанням сучасного зварювального обладнання

Дата: 07.06.2022 22:09
Кількість переглядів: 27

У вівторок, 7 червня 2022р. в рамках українсько-німецького проєкту відбувся технічний тренінг та практичний семінар зі зварювання „Автоматизація та роботизація виробництва з використанням сучасного зварювального обладнання“ для майстрів виробничого навчання і викладачів Луцького ВПУ будівництва та архітектури та зварників-наставників учнів підприємства-партнера «Модерн-Експо», який провів  IWE інженер зі зварювання п. Юрій Талабко.

 

Учасники семінару обговорили співпрацю «Освітній центр баварської економіки (bbw) gGmbH - навчальний заклад – підприємство», ознайомилися з прикладами впровадження обладнання в учбових закладах та на підприємствах регіону. Відповідно до плану учасники семінару-тренінгу розглянули питання:

  • Методи зварювання: відмінності, особливості, переваги, недоліки
  • Нові технології зварювання та можливості для використання в учбових цілях та на виробництві Обладнання для автоматичного зварювання поздовжніх та кільцевих швів.
  • Приклади комплектації відповідними зварювальними апаратами
  • Роботизовані комплекси. Приклади комплектації під типові завдання зварювання

Практична демонстрація автоматичного зварювання включала:

• Аргонодугове зварювання (ТІГ) поздовжні шви

• МІГ/МАГ зварювання в автоматичному режимі

• Тестове зварювання учасниками тренінгу: (Самостійне налаштування обладнання, вибір параметрів зварювання під конкретну задачу; Зварювання взірців різних типів зварних з'єднань та наплавок).

     

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора