A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Спорт - запорука здоров'я!

Дата: 30.03.2020 21:56
Кількість переглядів: 130

Одним з видів фізичної активності молоді, в тому числі і під час карантину є WORKOUT.

WORKOUT – новий вуличний фітнес напрямок, який базується на тренуваннях з власною вагою і пропагує здоровий спосіб життя серед молоді.

Однією з ключових ідей тренування є повернення до популярних колись вправ із використанням ваги свого тіла і переосмислення їх використання.

Про WORKOUT можна говорити як про новий вид фізичної підготовки, нові можливості функціонального розвитку свого тіла, який не потребує фінансових затрат і дає можливість займатися, навіть, в домашніх умовах.

Складові  WORKOUTу:

Вуличний фітнес : в тренування включають, як правило, різні типи вправ з власною вагою, а також з використанням перекладин різної висоти, брусів, шведської стінки, рукоходів. Призначені для розвитку сили та координації рухів.

Легкоатлетичний WORKOUT: оздоровчий комплекс з вправами різної складності для розвитку витривалості, сили.

Калістеніка: різновид фізичної підготовки, що являє собою вправи з використанням тільки ваги власного тіла, як правило, без використання обладнання чи апаратури. Призначені для розвитку сили та гнучкості.

Ізометричні вправи: силові тренування із затримками в статичних позах на декілька секунд. Призначені для розвитку сили та витривалості.

Що дає WORKOUT?

         В систему занять WORKOUTом закладено комплексний підхід до покращення фізичних характеристик таких як сила, гнучкість, координація рухів, витривалість, швидкість. Результатом активних і регулярних тренувань WORKOUTу є підвищення м’язового тонусу. Зміцнення серцево-судинної системи, нормалізація артеріального тиску.

Організація тренування.

Займатись WORKOUTом можуть усі бажаючі незалежно від рівня фізичного розвитку та стану здоров’я. Головне дотримуватись правил безпеки, строго дозувати фізичне навантаження та слідкувати за своїм самопочуттям.

Розпочинаючи тренування, слід дотримуватись послідовності занять, поступового зростання навантаження та розпочинати з простих вправ.

При заняттях WORKOUTом, як правило, припрацьовують всі основні групи м’язів, але можна звертати більшу увагу на окремі частини тіла.

Для розвитку окремих груп м’язів можна використовувати більше вправ, збільшувати кількість повторів або відводити окремий день для тренування окремих груп м’язів.

Розпочинати заняття можна з виконання одного підходу в кожній вправі, робити повтори до появи втоми, але ні в якому разі надмірно не напружуватись. Вправи виконувати в зручному для себе темпі, не затримуючи дихання. При низькій фізичній підготовці вправу виконують з неповною амплітудою руху або в частково спрощеному варіанті. Оптимальна пауза між підходами 1-2 хвилини або до нормалізації дихання.

Початківцям WORKOUTерам буде достатньо 2 тренування на тиждень. Більш підготовлені можуть займатись 3-4 рази на тиждень. Перед початком тренування обов’язково потрібно підготувати організм до фізичних навантажень. Для цього потрібно зробити пробіжку або використати інші види комплексної розминки (до 10 хв.). Розминку рекомендується закінчити вправами на розтягування.

Немає секретних методик розвитку красивого і сильного тіла. В основі лежать регулярні тренування, правильний підбір вправ, хороша мотивація. Здоровий спосіб життя та правильне харчування. Якщо всі ці фактори виконані – Вам забезпечений успіх у WORKOUTі!

Тренуйтесь на здоров’я!

 

 

Більше інформації тут:

  1. https://molbuk.ua/vnomer/sport/liders/48442-lishe-turnk-ti.html
  2. https://mport.ua/zdorove/fitness/755042-street-workout-sistema-trenirovok-na-ylice
  3. https://podrobnosti.ua/790772-v-ukraine-pojavilas-alternativa-sigaretam-i-pivu-street-workout.html
  4. https://www.1tv.ru/news/2014-05-22/42318-ulichnye_turniki_i_drugie_snaryady_pochitaemye_v_sovetskie_vremena_snova_na_pike_populyarnosti
  5. https://www.youtube.com/watch?v=Dayc73Ah9tg&feature=emb_logo
  6. https://www.sport-express.ru/workout/reviews/10-luchshih-uprazhneniy-vorkauta-1284336/

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора