A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Новинки з присмаком містики!

Дата: 03.06.2021 16:35
Кількість переглядів: 60

      Книги жанру містика мали витоки із середньовічного періоду, коли популярними були історії про вигнанців духу, перевертнів, відьом, чаклунів та одержимих. Давні створіння, приховані за невидимою завісою, що веде до інших світів. 

      Саме походження жанру також загадкове: багато хто вважає, що горор зародився у фольклорі народів різних країн. І ви, читаючі милі казочки дітям, певно, помічали, як іноді ловите себе на думці, що тримаєте у руках зовсім не дитячі оповіді, а цікаві книги жахів! В них порушуються питання добра і зла, потойбічного життя та неспокійних духів.

     Головні герої книг про містику можуть мати цілком фізичну форму та яскраву власну історію, і при цьому поставати перед читачем цілком незрозумілими істотами без передісторії. Книги жахів читати слід охочим полоскотати власні нерви й відчути незвичні для буденного життя емоції. Чи готові ви до таких побачень з нечестю у творах жахів?

     Запрошуємо шанувальників містики та жахів до читальної зали бібліотеки, де відкрита книжкова виставка-знайомство „Новинки з присмаком містики!", де на Вас чекатимуть Андрій Кокотюха, Анна Моро, Сергій Пономаренко, Стівен Кінг, Тесс Геррітсен, Макс Кідрук та ін.
 

           Бажаємо „жахливого” читання!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора