A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Практичне використання інструментів дистанційного навчання учасниками освітнього процесу

Дата: 06.11.2020 16:03
Кількість переглядів: 101

Необхідність внесення необхідних коректив у навчальний процес у зв’язку із небезпекою пандеміїі змусила всіх учасників освітнього процесу терміново опановувати цифровими інструментами й новими педагогічними підходами та методиками, організувати якісне навчання з використанням технологій дистанційного навчання, навчати та мотивувати учнів.

   Саме питанням практичного використання інструментів дистанційної освіти було присвячене засідання обласної секції викладачів природничих предметів, яке відбулось 5 листопада 2020 року в режимі онлайн на платформі ZOOM.

 

Практичним досвідом  роботи з організації освітньої діяльності учнів  на платформі Google Classroom з учасниками обласної методичної секції поділилася викладач географії, біології та екології Луцького ВПУ будівництва та архітектури, старший викладач Фаїна Гупало. Учасники секції відзначили, що платформа зручна у застосуванні, дозволяє організувати онлайн-навчання, використовуючи відео-, текстову та графічну інформацію, проводити тестування, створювати та вести електронні журнали обліку теоретичного навчання.

 

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора