A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Пережити пандемію та залишитися людьми. Як можна робити добро під час карантину.

Дата: 26.03.2020 15:39
Кількість переглядів: 325

 

 • На час карантину ніхто не скасовував взаємодопомогу та турботу про оточуючих, нехай і на відстані. Тому ми зібрали для вас добрі справи, що кожен може робити під час ізоляції через коронавірус.
  Майже два тижні тому, 12 березня, в нашій країні ввели карантин. Не працюють навчальні заклади, розважальні центри, установи громадського харчування, у лікарні кажуть приходити лише у разі крайньої необхідності. Та й взагалі на вулицю бажано виходити лише у магазин за продуктами чи у аптеку. За цей час звичні речі – стали бажаними.
  Наприклад, прогулянка з друзями чи похід у кіно. Але саме зараз час показати єдність, час об'єднатися та не дати  вірусу розповсюджуватись. Адже, щоб сповільнити поширення вірусу – досить самоізолюватися.
  Проте у такий складний та стресовий час - ніхто не відміняв взаємодопомогу, нехай і на відстані, та добрі справи. Кожен з нас у час пандемії може зробити добро іншим, навіть не виходячи за межі власної домівки.
  У цьому матеріалі ми зібрали хороші справи, які всі ми можемо робити, щоб разом пережити пандемію та залишитись людьми.
   
 • Підтримайте флешмоб #язалишаюсявдома.
  Найперше та найпростіше, що ви можете зробити для безпеки своїх близьких та власного захисту – залишатись вдома. Таким чином ви не будете давати вірусу змогу поширюватись. Навіть, якщо у вас сильний імунітет і ви думаєте, що не захворієте, то варто пам'ятати про оточуючих вас людей. Тож, посидіти вдома – одна з головних добрих справ, яку ви можете зробити у час пандемії.
   
 • Допомагайте тим, хто не може вийти з дому.
  Під час карантину літні люди та які хворіють на тяжкі хронічні захворювання, знаходяться у зоні ризику через коронавірус. Таким людям бажано не ходити навіть у аптеку або продуктовий магазин. Тому кожен з нас може допомогти їм. Найлегше, що може зробити кожен – розмістіть оголошення зі своїми контактними даними про те, що ви готові сходити до магазину чи аптеки та придбати їм все необхідне. Тоді, коли будете самі збиратись йти в магазин – захопіть список ваших сусідів, і купіть їм усе необхідне. Куплені продукти чи ліки, варто залишити під дверима, аби не заражати нікого на небезпеку.
   
 • Подзвоніть родичам та дізнайтесь про їхнє здоров'я
  Родичам завжди буде приємно почути дзвінок від рідної людини. Дізнайтесь, чи дотримуються вони правил карантину, чи знають як часто і правильно мити руки. Також поясніть їм, якщо вони не знають, де читати перевірену інформацію про пандемію. Врешті-решт – просто поспілкуйтесь з рідними та дізнайтесь, як їхні справи, адже під час карантину у вас напевне з'явилось більше вільного часу.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора