A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Ресурси, щоб корисно провести карантин

Дата: 26.03.2020 15:37
Кількість переглядів: 163

          Оскільки наші учні перебувають дома через карантин та витрачати час на дорогу не треба,  пропонуємо витратити його на корисні речі: прокачування своїх навичок, або отримання естетичного задоволення.

Приємності:

 1. Любителям кіно стане у нагоді наступне посилання:
  Документальний фестиваль АмстердамаIDFAвідкрив доступ досотень фільмів із різних країн. Теми наявні на будь-який смак, але необхідні знання з англійської мови. Оскільки перегляд вимагає знання англійської мови, то ви зможете не тільки переглянути фільм, але і    поглибити свої знання.
   
 2. Все ніяк не доходили до опери чи філармонії? Ось можливість все виправити. Metropolitanoperaзапускає онлайн трансляції Nightly Met Opera Streams із архіві. Віденська опера починає онлайн – трансляції своїх вистав. Записи Берлінської філармонії безкоштовно до кінця березня доступні за промокодом BERLINPHIL.
   
 3. Поки театри закриті, можете подивитися виступи онлайн. На своєму Youtube-каналі OpenTheatre зібрали кращі постановки київських театрів. Тепер не треба чекати третього дзвінка, щоб почати перегляд, просто вибирайте відео і насолоджуйтеся мистецтвом.
   
 4. WikiArt – онлайн-енциклопедія мистецтва. Тут зібрано 250 тисяч творів мистецтва та художників сімома мовами, в тому числі українською.
   
 5. «Edera» - студія онлайн-освіти. Проект намагається поєднати на одній платформі безкоштовні курси, які будуть цікаві всім – від школярів до людей різних професій. «Edera» також пропонує матеріали для підготовки до ЗНО й серії лекцій на соціальні теми: про медіа грамотність, права людини та домашнє насильство.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора