A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Коли урок перетворюється на результативну працю

Дата: 04.03.2020 15:00
Кількість переглядів: 140

4 березня в училищі відбувся бінарний урок з предмету «Технології» в групі №24 (відділення художніх ремесел). Урок на тему: «Ландшафтний дизайн. Виконання дизайн-проекту» проводили викладачі Гупало Андрій Петрович та Шмігель Роман Володимирович. 

Урок складався із теоретичної частини, на якій учні нагадали про стилі ландшафтного дизайну, принципи та закономірності в роботі над ландшафтом та послідовність виконання дизайнерських робіт. Практична частина уроку полягала у виконанні ескізу ландшафту та його візуалізації. Слід зазначити, що учнями розроблявся сквер нашого училища. У процесі візуалізації були задіяні студенти групи БЦІ-21,22 (Власюк В., Ляшук О., Щербачук Д., Мельник Д.), які надзвичайно якісно справились із поставленими завданнями. Учні були поділені на творчі команди, кожна з яких представила свою версію ландшафту. На уроці були присутні також викладачі училища та директор, які активно приймали участь у розробці власної версії видозміни скверу училища.

В результаті роботи на  уроці було  представлено дуже якісні та креативні п’ять дизайн - проектів ландшафту. Всі присутні на уроці відмітили загальну зацікавленість як самим процесом роботи над дизайном ландшафту, так і його представленням аудиторії. Учні та викладачі висловили сподівання на реалізацію даних проектів в недалекому майбутньому.  

  

https://www.youtube.com/watch?v=903V0u_HpMM&list=PLaddYewSy5Zx8iczYG1WmMGCuJz8e1BF8

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора