A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

«Рідна мова лиш одна – єдина, хоч скільки б мов у світі не було»

Дата: 24.02.2021 14:37
Кількість переглядів: 88

   Щороку, 21 лютого в Україні відзначається міжнародний день рідної мови. Це значуще  свято для представників 130 національностей, носіїв рідних мов, які проживають на теренах нашої держави.

   Духовні надбання кожного етносу зберігають і передають із покоління в покоління рідну мову, мудрість, культуру, традиції та обряди.

  З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови вихователем Березовською І.Ф. було проведено тематичний вечір «Рідна мова лиш одна – єдина, хоч скільки б мов у світі не було» до якого долучилися учні гуртожитку. Ведучі розповіли про історію свята, нагадали, який важкий шлях пройшла наша мова, яких утисків зазнала. Звучала прекрасна поезія про мову, Україну.  Присутні переглянули відеопідбірку цікавих фактів про українську мову, дізнались багато цікавого про визначних діячів української словесності. Ведучі заходу перенесли гостей у неймовірний світ живої скарбниці українського народу – його мови. Учасники свята декламували вірші, а учениця групи групи ДПМ-21 Венгерська Наталія підготувала відеоролик, як плекають та відносяться до рідної мови учні та викладачі нашого навчального закладу. Авторка провела екскурс в історію заснування нашого училища, яке в цьому році відзначатиме  70-річчя. У  своєму відео вона розповіла, що на початку витоків формування училища, уже в ті часи викладачі прищеплювали любов до рідної мови.  Відеоролик з найцікавішими відповідями опитуваних було продемонстровано присутнім.

   І вкотре переконалися, що наша рідна українська мова – багатюща, яскрава, милозвучна, сучасна - найрідніша та найкраща.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора