A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Продовжуємо вивчати виробничі технології

Дата: 05.03.2021 14:35
Кількість переглядів: 91

4 березня в рамках предметного тижня із навчальної дисципліни «Будівельне матеріалознавство» студенти групи БЦІ 1 курсу за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» відвідали ще один навчально-практичний центр, який діє на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури, - Хенкель Баутехнік (Україна).

Компанія «Хенкель» є світовим лідером на ринку клейових матеріалів у всіх сегментах продуктів для промисловості на глобальному рівні. А тому, завідувач центру Валентина Ліщук ознайомила студентів  із сучасними облицювальними, гідроізоляційними та теплоізоляційними продуктами світового лідера, а також порекомендувала сучасну нормативну та довідникову літературу, необхідну для навчання та використання при виконанні курсових та дипломних проєктів.

Лариса Півнюк, викладач спецтехнології, підкреслила, що фахівці, які мають глибокі знання та володіють секретами застосування продуктів і рішень у виробничих галузях, будуть мати конкурентні переваги на ринку праці та можливість скористатися професійними здобутками.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора