A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Година-реквієм «Вони помирали, щоб жила Україна»

Дата: 18.02.2021 17:00
Кількість переглядів: 82

Час… У кожного із нас з ним свої рахунки, а в України особливі. Уже більше трьох століть наш народ  виборює свою  незалежність.

В цій боротьбі він завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Цей довгий список продовжили Герої Небесної Сотні.

         

Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни.

 

18.02.2021р.  в гуртожитку була проведена  година-реквієм

«Вони   помирали, щоб жила Україна».

Небесна Сотня - це наш біль і наша гордість, наші сльози і наш душевний щем вдячності за те, як ціною власного життя викупила вона свободу для мільйонів українців і дала нам шанс будувати нову демократичну правову державу.

 

Відеоролики, презентація, вірші, які декламували учні– все нагадувало про події тих великих днів, які назавжди змінили історію нашої нації.

 

Зі списку Героїв Небесної Сотні на Майдані загинуло п’ятеро волинян

- повідомила вихователька Цвіх Т.М.

Уся Волинь повита смутком. Усі вони жили, раділи, мріяли. Боролися та вболівали. І ось повернулися. У трунах. Із розбитими тілами і нескореними серцями. У рядах «Небесної сотні» наші з вами земляки. Село Деревок зустріло 28-річного Едуарда Гриневича, тіло якого приймала любешівська земля. Нововолинськ проводжав 23-річного Сергія Байдовського, якого хоронили на Іваничівщині. Десятки тисяч лучан прийшли віддати останню шану Василеві Мойсею, земне життя якого обірвалося на позначці 21. Голосила Ківерцівщина, де в селищі Олика опускали в могилу тіло 21-річного Івана Тарасюка.  55-річного Віктора Хом’яка поховано в рідному селі Голишів Луцького району.

 

Учні запалили свічки пам’яті загиблим героям «Небесної Сотні», а розмірений бій хронометра відчеканив час скорботи, душевного болю і жалю…Хвилиною мовчання присутні вшанували невмирущу пам’ять  загиблих героїв.

На завершення заходу вихователька звернулася до всіх присутніх зі словами:

На завершення хочу зачитати рядки з вірша, В.Симоненка «Лебеді материнства».

Можна вибрать друга і по духу брата,

                               Та не можна рідну матір вибирати.

                               Можна все на світі вибирати, сину,

   Вибрати не можна тільки Батьківщину.

Задумайтеся над цими словами, та знайдіть у своєму серці відповідь.

Хай пам’ять всіх загиблих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора