A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Підвищуємо кваліфікацію

Дата: 15.08.2019 14:21
Кількість переглядів: 100

З 2 по 6 червня 2019 року в рамках проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» представники Луцького ВПУ будівництва та архітектури пройшли курси підвищення кваліфікації у Львові.

 

Викладач спецтехнології Валентин Савчук та випускник училища, майстер в/н Захар Стасюк мали можливість ознайомитися з новітніми підходами до викладання предметів професійно-теоретичного та професійно-практичного навчання у закладах професійної ( професійно-технічної) освіти.

 

У процесі навчання учасники проекту розглянули питання методики викладання, вікової фізіології, педагогіки, практикувалися у виборі ефективних прийомів та методів роботи на уроках, особливостях раціонального використання Інтернет-джерел у навчальному процесі.

 

З 8 по 12 липня 2019 року в рамках проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» заступник директора з навчально-виробничої роботи Володимир Шмігель та старший майстер відділення художніх ремесел Анатолій Стельмах мали нагоду повчитися управлінській діяльності та конфліктному менеджменту у фахівців з Європи.

 

З 28 липня по 4 серпня 2019 року в рамках проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» при освітньому центрі баварської економіки директор училища Ростислав Собуцький та заступник директора з навчально-виробничої роботи Володимир Шмігель разом із представниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волинської та Львівської областей взяли участь у тренінгах та навчально-практичних семінарах, проведених німецькими фахівцями.

Під час курсу навчання були розглянуті наступні теми:

  • Огляд німецької системи освіти та професійно-технічної освіти
  • Співпраця представників бізнесу, держави та суспільства
  • Поліпшення іміджу професійно-технічної освіти
  • Викладацький склад на підприємствах та у професійно-технічних закладах
  • Кваліфікаційні характеристики в професійно-технічній освіті

 

Цікавими та змістовними були візити до профтехосвітнього навчального закладу 1 у місті Ляндсгут, Баварського державного міністерства освіти і просвітництва, торгово-промислової палати у Мюнхені, професійно-навчального центру Нюрнберга.

 

На завершення навчання учасники проекту отримали сертифікати учасника заходів підвищення кваліфікації.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора