A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Творчий проект «Духовні святині малої Батьківщини»

Дата: 27.02.2020 14:21
Кількість переглядів: 187

 Україна - держава з багатовіковою історією та культурою. У кожному регіоні є свої визначні пам'ятки - перлини української землі. Це справжній скарб, наша гордість і надбання. До наших днів збереглися середньовічні фортеці, палаци та садиби, стародавні монастирі, храми та багато інших унікальних архітектурних витворів мистецтва, що навіки прославили своїх майстрів.

Наша маленька Батьківщина – це наше містечко чи село. Це наш маленький край, в якому ми навчились жити, любити, бути людьми. Навчились берегти духовні цінності, надбання та святині.

Учні гуртожитку долучилися до творчого проекту «Духовні святині малої Батьківщини». Кожен з учасників шукав інформацію в інтернетресурсах, та досліджував історію своєї місцевості. На основі зібраної інформації учасники проекту створили презентації та ознайомили присутніх з красою та архітектурними пам’ятками свого рідного краю.

Будучи учасниками віртуальної подорожі присутні відкрили для себе багато нового. 

На завершення заходу вихователь – Цвіх Т.М. сказала: "Ви – наше молоде покоління, повинні усвідомити, яку духовну естафету передасте нащадкам та які духовні цінності створите самі".

І як підсумок роботи, учасники проекту поставили перед собою завдання – «Берегти той єдиний місточок, що єднає нас із нашим минулим. Тож почнімо кожен із себе, і тоді ми житимемо в процвітаючій країні з добросердечними людьми, щоб весь світ заздрив нашому братерству».

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора