A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Життя без шкідливих звичок

Дата: 22.12.2021 14:17
Кількість переглядів: 66

Для учнів гуртожитку вихователем  Березовською І.Ф. було проведено просвітницький захід: «Життя без шкідливих звичок», метою якого було виробити негативне ставлення до шкідливих звичок, навчити чинити опір тиску однолітків і соціального середовища, спонукати до здорового способу життя.

   Під час проведення заходу учням була надана інформація про тютюн і алкоголь та залежність від них. Наведені статистичні дані по Україні щодо наслідків цих шкідливих звичок. Здобувачі освіти переглянули відеоролик «Нікотин. Секрети маніпуляції. Вейп. Снюс. Айкос», де висвітлено вплив нікотину на організм людини та мали змогу подумати і висловити свою точку зору щодо шкідливого впливу тютюну та алкоголю.

   Також говорили і про пасивне куріння. Згідно з даними ВООЗ, майже половина дітей у світі  (700 млн) наражається на небезпеку від тютюнового диму, оскільки легені дітей менші, і їх імунна система  менш розвинена, що підвищує вірогідність розвитку легеневих інфекційних захворювань.


   Вихователь звернула увагу на те, що шкідливі звички і молодий організм не сумісні . Прикро, що куріння та вживання спиртних напоїв в підлітковому віці – це не власне бажання хлопця чи дівчини, а солідарність із прийнятими у підлітковому середовищі традиціями. Або, як вважають психологи причина криється в бажанні вирватися з батьківської опіки і відчути себе дорослим. Тоді юнаки і дівчата не задумуються, у що може обернутися у майбутньому шкідлива звичка. А вона несе з собою безліч розладів у здоров'ї.

   Учні виразили своє негативне ставлення до шкідливих звичок у вигляді стіннівки.

   Приємно спостерігати, що велика кількість здобувачів освіти не лишилась осторонь та взяли активну участь у цьому заході. Отже, ми за життя без шкідливих звичок!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора