A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Візит експерта з розробки навчальних програм проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»

Дата: 17.12.2021 14:12
Кількість переглядів: 59

Учора до Луцького ВПУ будівництва та архітектури  завітав представник Міжнародної Фундації Розвитку та експерт з розробки навчальних програм проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» Андрій Ізовіта.

Він з цікавістю оглянув освітні локації Луцького ВПУ будівництва та архітектури: навчально-практичні центри, виробничі майстерні, навчальні кабінети, полігон. Також відвідав урок теоретичного навчання з додаткової компетенції "Термомодернізація будівель і споруд", який проводила викладач Валентина Ліщук.

Віримо, що ця зустріч буде продовженням плідної співпраці нашого закладу освіти та соціальних партнерів. Адже тільки така взаємодія дозволить готувати фахівців, знання та навички яких дійсно відповідають вимогам часу.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора