A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Студенти спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" успішно захистили свої дипломні проекти

Дата: 26.06.2020 14:01
Кількість переглядів: 182

26 червня 2020 року в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури в режимі онлайн відбувся захист дипломних проектів  молодших спеціалістів зі спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація".

У зв'язку із дотриманням карантинних вимог захист дипломних проектів проходив в онлайн режимі за допомогою сервісу Meet. Особливості спеціальності вимагають живого творчого процесу та співпраці з викладачами у реальному часі, проте через карантин довелося внести зміни у звичний процес здобуття вмінь та професійних навичок. Протягом усього карантинного періоду студенти працювали з викладачами дистанційно, консультувалися, намагалися виконати завдання на найвищому рівні. 

Керівники дипломних проектів та члени комісії відзначили хорошу якість виконання проектів, творчий підхід до роботи та якісну підготовку студентів. Усі студенти групи ОДМР - 21 успішно захистили свої проекти та отримали позитивні оцінки.

Вітаємо із завершенням чергового важливого етапу у житті та бажаємо нашим випускникам творчого натхнення та реалізації професійних ідей! Віримо, що вміння, знання та навички, здобуті в нашому навчальному закладі, допоможуть здійснити найсміливіші плани та професійні проекти!!!

    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора