A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
.

Вечір-зустріч „Славні земляки на захисті державного суверенітету України”

Дата: 17.10.2019 14:00
Кількість переглядів: 9

Якби не творчість – був би геть без жнив...
Аби не ві?рші, пісня – чим би жив?

Ю. Щербик

16 жовтня 2019 року в читальній залі бібліотеки училища відбулася зустріч з нашим земляком, воїном-захисником, поетом і бардом – Юрієм Щербиком.

Восени 2014 року він пішов добровольцем в зону АТО, служив у 72-й окремій механізованій бригаді. Вірші автор почав писати перебуваючи на  Сході України.

Юрій проста у спілкуванні і оптимістична людина, суворі будні служби в зоні військових дій гармонійно поєднує з поезією та музикою, а ще любить фотографувати. 

Наш гість легко знаходить спільну мову з аудиторією за допомогою віршів, пісень і розповідей про свою творчість та службу.

Бібліотека отримала у подарунок від автора книгу „Рано жити майбутнім” (2018 р.). Вірші та прозовий щоденник, які були написані в окопах під селищем Зайцево Донецької області, присвячені захисникам України, побратимам. Обкладинка збірки – палаючий будинок – теж його фото. 

Юрій Щербик є автором двох поетичних збірок: „Небо Донбасу” (лютий, 2016 р.) та „На лінії невидимих фронтів” (лютий, 2017 р.), які ми маємо у фонді нашої бібліотеки. Це філософські роздуми про існування людини, діалог про невидиму війну з самим собою, про переоцінку життєвих принципів та цінностей.

На зустрічі були присутні учні та працівники училища, а також працівники бібліотеки філіалу № 9.

Дякуємо нашому гостю за час присвячений читачам та бажаємо успіхів і натхнення в його подальшій творчості!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора