A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

23 квітня – Всесвітній день книги і авторського права

Дата: 22.04.2019 13:59
Кількість переглядів: 154

23 квітня – Всесвітній день книги і авторського права

 

Читайте! Читайте! Читайте!
Читайте не поспішаючи, щоб не втратити
жодної краплі змісту книги.
Читайте! Нехай не буде жодного дня,
коли б ви не прочитали хоча б однієї
сторінки з нової книги!

К. Паустовський

 

Сьогодні, 23 квітня, світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх-всіх, хто часом залишається „за лаштунками” книговидання.

Всесвітній день книги та авторського права відзначається щорічно, починаючи з 1996 року. Зважаючи на те, що „в історичному розумінні книга є найбільш потужним фактором поширення знання і найбільш надійним засобом його збереження”, День книги покликаний наголосити на фундаментальній важливості книжки та її незамінності в інформаційному суспільстві.

ЮНЕСКО обрало цей день з огляду на його символічність для світової літератури. Причиною вибору саме цієї дати послужило те, що багато відомих письменників народились або померли 23 квітня. Наприклад, В. Шекспір, Л. Вега, М. Дрюон, М. Валеджо, В. Набоков…  Уже зараз Всесвітній день книги святкують у 190 країнах світу.

Символічно день 23 квітня також був обраний завдяки традиції святкування Дня книги у Каталонії, де у День Святого Георга дарували троянду за кожну куплену книжку. Також прийнято було дарувати книгу близьким людям, тим, кого любиш.

Сьогодні хочемо привітати усіх наших читачів та авторів, книги яких знаходяться у фонді бібліотеки училища.

Також запрошуємо відвідати виставку нашого колеги, поета і художника  Володимира Місюри „Наодинці з музою…”, який поповняє наш фонд своїми поетичними збірками. Бажаємо автору творчого натхнення та бажання писати далі!

Варто поцікавитися постійнодіючою виставкою читальної зали „Дарунки авторів бібліотеці!”, на якій представлено книги з автографами наших земляків і не тільки!

А ще кажуть „Люди, які читають книжки, завжди керуватимуть тими, хто дивиться телевізор…” отож вибір за нами!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора