A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Урочисте вручення дипломів цьогорічним випускникам Луцького ВПУ будівництва та архітектури

Дата: 30.06.2021 13:58
Кількість переглядів: 88

Сьогодні 30.06.2021р. у Луцькому ВПУ будівництва та архітектури  відбулося урочисте вручення дипломів цьогорічним випускникам. Більше 350 молодих людей отримали дипломи молодших спеціалістів та кваліфікованих робітників. До початку вручення директор училища Володимир Шмігель нагородив найкращих грамотами та цінними подарунками. Переможцю всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії «штукатур» Іллі Стрілецькому було урочисто вручено цінний приз від компанії «Фомальгаут Полімін».

 

Любі наші діти! Сьогодні не можливо стримати зворушливих сліз, дивлячись на вас. Статні та вродливі, горді та розумні! Вас вже кличуть нові горизонти і нам лишається тільки побажати вам успіху та спостерігати за вашими злетами. Ми пишаємося вами щомиті: вашими зусиллями, вашими успіхами, вашим ставленням до невдач і незламним бажанням все-таки рухатися вперед!

Життя прожити — не поле перейти. Труднощі та виклики трапляються на кожному кроці. Пам'ятайте, що проблеми, як і успіхи — річ тимчасова. Залишайтеся завжди людьми! Не будьте скупими на посмішки та добре слово! Вірте завжди у веселку після дощу! Тримайте зв'язок з рідними! Будьте гідними громадянами своєї держави! Ми віримо в вас і любимо! Ми — ваша підтримка, а ви — вже завтра наша опора! У добру путь!

  

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора