A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Захист дипломних проектів на відділенні художніх ремесел

Дата: 24.06.2020 13:51
Кількість переглядів: 160

23 та 24 червня 2020 року в ДПТНЗ: «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури» був проведений захист дипломних робіт учнів групи №33 та Т-9 з професій «Живописець, виробник художніх виробів з дерева, виробник художніх виробів з кераміки».

Через необхідність дотримуватися карантинних вимог захист дипломних проектів проходив в онлайн режимі, за допомогою сервісу Meet, який є досить простий у користуванні і не потребує особливих налаштувань. Це забезпечило 100% явку учнів, з дотриманням усіх вимог карантину, а також додало своєрідної родзинки в сам процес захисту.

За період карантину учні звикли працювати в такому режимі, тому відчували себе досить впевненими. Всі учні груп гарно підготувалися до захисту своїх дипломних проектів. Комісія позитивно оцінила роботу молодих митців в умовах карантину.

То ж бажаємо нашим випускникам творчого натхнення та реалізації професійних ідей! Віримо, що ви використаєте вміння, знання та навички, здобуті в нашому навчальному закладі, для створення неповторних мистецьких шедеврів!!!

       

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора