A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

       Засідання секції бібліотекарів закладів ПТНЗ

Дата: 21.03.2020 13:48
Кількість переглядів: 149

       Засідання секції бібліотекарів закладів ПТНЗ

        Сьогодні 21 березня, на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури, в читальній залі відбулося засідання обласної секції бібліотекарів.

       Темою секції було впровадження УДК в практику роботи бібліотек.

    Секцію відкривав своїм виступом заступник директора з НВР Місюра Володимир В’ячеславович, він розповів про навчальний заклад, бібліотеку та презентував свою книгу, яку подарував усім присутнім.

     Керівник секції – методист НМЦ ПТО Селедець Світлана Володимирівна розповідала про впровадження нової системи класифікації бібліотечних фондів та облік і роботу з новими надходженнями. Розглянули питання термінів зберігання та списання періодичних видань.

  Бібліотекарі нашого училища підготували доповіді та презентації своєї роботи. Розповіли про зміни у користуванні бібліотекою та поділилися досвідом роботи в бібліотеці з учнями.

   Поділившись на групи учасники секції виконували практичну роботу по створенню структурної моделі системи роботи бібліотеки.

   На таких заходах ми маємо змогу поспілкуватися з колегами, поділитися планами на майбутнє, обговорити актуальні питання.

   Гості з радістю відвідали музей дипломних робіт учнів відділення художніх ремесел і познайомилися з старший майстром Стельмахом Анатолієм Івановичем, який провів екскурсію.

   Дякуємо учасникам секції, колегам і усім хто долучився до організації заходу!

 

                                      


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора