A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Участь у проєкті «Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні»

Дата: 21.05.2021 13:48
Кількість переглядів: 69

21 травня 2021 р. на вебінарі для закладів професійної технічної освіти компонент «Професійні кваліфікації» представив 18 закладів, обраних для участі у проєкті «Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні» серед яких і Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури (Луцьке ВПУ будівництва та архітектури)

Генеральний директор директорату професійної освіти МОН України Iryna Shumik привітала переможців та зазначила, що професійно-технічна освіта у сфері енергоефективності є досить новим напрямом, який тільки набиратиме обертів і стане пріоритетом у майбутньому.

Менеджер компоненту «Професійні кваліфікації» Danija Krieg та технічний радник компоненту Iryna Yuryeva розповіли, яким чином надалі будуватиметься взаємодія між експертами GIZ та представниками навчальних закладів.

Andrii Izovita та Катерина Мірошниченко з Міжнародна Фундація Розвитку презентував закладам їх подальші кроки із впровадження навчальних курсів та матеріалів із тематики енергоефективності.

Вітаємо і бажаємо натхнення та енергії. Адже попереду чекає кропітка робота:

  • впровадження навчальних курсів у сфері енергоефективності;
  • просування навчальних курсів з енергоефективності на національному рівні?;
  • участь у міжнародних та національних заходах із підвищення кваліфікації викладачів та майстрів (семінари, вебінари, навчальні поїздки тощо);?
  • співпраця з бізнесом.

Проєкт «Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні» реалізується в рамках компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується GIZ за дорученням Уряду Німеччини.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора