A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Just keep creating! Творчість - це свобода!

Дата: 23.02.2021 13:47
Кількість переглядів: 66

Продовжуємо гарну традицію проведення художніх виставок наших учнів. Так, з величезним успіхом відбулася імпреза, на якій були представлені картини  учениці 15 групи відділення художніх ремесел Луцького ВПУ будівництва та архітектури Олени Тонего.

Юна художниця, якій усього 15 років, представила гостям на виставці 17 своїх робіт, які виконані олійними фарбами, гуашшю та простим олівцем, із застосуванням різних технічних прийомів в живописі. Роботам характерні вправність виконання, чуття кольору та композиційне вирішення. Тут і вражаюча реалістичність сюжетів, і доросла техніка виконання, і естетика подачі робіт. Картини сміливі, в них відчувається сила, енергія, рух.

Кидається в очі багата палітра почуттів - ностальгія і любов, смуток і захоплення. Приваблюють камерність творів, природна тактовність і уважний погляд авторки, її глибокий філософський погляд на світ.

Для Оленки важливі внутрішня гармонія, музика та друзі: тут вона черпає своє натхнення, наповнює свій внутрішній світ ідеями - і з відповідальністю творця створює нові шедеври, в яких відображає свої емоції.

"Для мене ця виставка стала чудовою можливістю представити на широкий загал свої роботи і знайти тих людей, яким будуть близькі моя техніка живопису і сюжети моїх картин. Звичайно ж, як і всі художники, я хотіла отримати об'єктивну оцінку своїх робіт і почути відгуки про них. Погляд з боку завжди допомагає самовдосконалюватися і досягати більш високих результатів в майбутньому", - пояснила юна мисткиня. Своїй майстерності вона завдячує Художня студія Вулик , в якій навчалася чотири роки.

Ну, а ми, в свою чергу, бажаємо талановитій юнці легкокрилої фантазії, в якій є місце для мрії, любові та удачі!

     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора