A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
.

Новини та події

Дата: 05.10.2019 13:40
Кількість переглядів: 28

 14.03.18. на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся обласний семінар для керівників навчально-практичних центрів за темою «Створення інноваційного середовища в системі професійної освіти – один із пріоритетних напрямків роботи навчально-практичних центрів».

4 червня 2018 року кращі учні Луцького ВПУ будівництва та архітектури,   майбутні маляри,  побували на екскурсії ,  яку організувала компанія "Снєжка-Україна".

4 квітня 2018 року в навчально-практичному центрі «?nie?ka» Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся відкритий теоретичний  урок на тему: «Оздоблення поверхонь матеріалами ТМ «?nie?ka», який  провела викладач спецтехнології Надія Олександрівна Прохоренко  для учнів групи №32

3 квітня  2018  року в навчально-практичному центрі «?nie?ka» Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся відкритий урок на тему: «Опорядження поверхонь декоративними штукатурками ТМ «FOVEO TECH», який  провела завідуюча майстернею Тетяна Анатоліївна Ткаченко для учнів групи №22, що навчаються за професією штукатур. Учні закріпили теоретичні знання про підготовку поверхонь, властивості  акрилових  штукатурок  та адгезійну   ґрунтувальну фарбу ТМ «FOVEO TECH».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора