A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Організація виховної роботи у гуртожитках

Дата: 29.10.2019 13:08
Кількість переглядів: 254

29 жовтня  2019р. на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури пройшло засідання обласної секції вихователів гуртожитків.

Керівник секції,  методист НМЦ ПТО у Волинській області  Наталія Патейчук ознайомила присутніх з інтерактивними формами виховної роботи з учнями в умовах гуртожитку ЗП (ПТ)О. Заступник директора з НВР училища Володимир Місюра провів екскурсію учнівським гуртожитком та відповів на запитання учасників секції. Своїм досвідом роботи  з питання формування лідерства в учнівському середовищі в умовах гуртожитку поділилися вихователі гуртожитку Луцького ВПУ будівництва та архітектури, Торчинського, Любомльського професійних ліцеїв, ДПТНЗ «Луцьке ВПУ».

Практичний психолог ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» Наталія Підцерковна провела з учасниками секції  цікавий тренінг на тему: Міжособистісне спілкування підлітків: як подолати лихослів’я.

На завершення роботи обласної секції гості училища ознайомилися з навчально-матеріальною базою закладу, відвідали музей дипломних робіт відділення художніх ремесел.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора