A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти

Дата: 07.09.2021 13:05
Кількість переглядів: 45

7 вересня на базі ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» відбулося засідання обласної секції заступників директорів з навчальної роботи та методистів, які координують з/о підготовку, яке провела директор НМЦ ПТО у Волинській області Зоя Парфенюк.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор училища Володимир Шмігель, розповів про досягнення закладу освіти, який у 2021 році святкує свій 70-річний ювілей,  поділився планами на новий навчальний рік та подальшу перспективу.

У роботі секції взяли участь представники територіального  управління Державної служби якості освіти  у Волинській області Оксана Малащук та Олена Андрущак, які ознайомили учасників секції з особливостями створення та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів.

Заступники директорів Колківського ЦПО та Торчинського професійного ліцею поділилися досвідом практичного впровадження управлінських інновацій у закладах П(ПТ)О (з досвіду роботи).

Заступник директора з навчально-методичної роботи Луцького ВПУ будівництва та архітектури Тетяна Тешаєва презентувала досвід училища зі створення умов для дистанційного та змішаного навчання.

 

 

   

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора