A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Дайджест конкурсів, стажувань, проєктів, ґрантів від НМЦ ПТО у Волинській області

Дата: 09.02.2021 12:49
Кількість переглядів: 137

Пропонуємо Вашій увазі Дайджест конкурсів, стажувань, проєктів, ґрантів, в яких можуть брати участь усі бажаючі.

NEW Розпочинається конкурс проєктів євроклубів

Раді повідомити вас про початок Конкурсу проєктів для євроклубів від Представництва ЄС в Україні. 20 євроклубів, які запропонують найкращі ідеї проєктів, отримають консультаційну, фінансову та організаційну підтримку для їх втілення.

Переможці будуть також запрошені на Форум мереж ЄС у жовтні-листопаді 2021 року.

 

NEW Конкурс стартапів «Еко-дія» тепер має назву «Екомрія»!

 

Дедлайн: 31 травня 2021 р.

Все завжди починається з мрій, а потім вже дій. Тому наш конкурс стартапів «Еко-дія» тепер має назву «Екомрія» . Умови  не змінюються, просто тепер будуть  втілюватися  екологічні мрії разом з вами. Все в силі! Гранти до 15000 грн!

Дії в проєкті  можуть бути різними: озеленення, сортування, прибирання та вивезення відходів, очищення водойм, вторинне використання речей, ресурсо - та енергозбереження.

 

NEW! Програма підтримки волонтерства у молодіжних центрах

Дедлайн: 21 лютого 2021 р.

Британська Рада впроваджує проєкт “Залучення молоді: громадянська участь та зміцнення навичок соціальної дії (Активні Громадяни)”, який фінансується Посольством Великої Британії в Україні у рамках Фонду запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці. Молодіжний центр може подати заявку у партнерстві з іншими організаціями, в тому числі закладами освіти, культурними та громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування, тощо.

NEW! Гранти на проєкти для творчої молоді

Дедлайн: 1 березня 2021 р.

Гранти підтримують проєкти, що допомагають 16-25-річним проявити себе. Інклюзивні театральні постановки, кінематографічні табори, урбаністичні лабораторії з переосмислення публічних просторів та інші ініціативи, що спонукають творити. 

Що ви можете отримати?

-Від 6 000 до 8 000 євро на втілення ідеї, що вас захоплює;

-досвід, знайомства та новий проєкт у портфоліо;
-можливість допомогти творчій молоді реалізувати .

 

NEW! Всеукраїнський відбір освітніх закладів для проєкту #StudBiz

 

Дедлайн: 12 лютого 2021 р.

У рамках міжнародного проєкту Social Student Companies to Activate the Youth,. за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини, буде відібрано 20 закладів освіти зі всієї України для участі у міжнародному проєкті з розвитку соціального шкільного підприємництва та  проведення коротких тренінгів. На них будуть згенеровані ідеї для соціальних шкільних підприємств.

NEW! Future Photo Days 2021 — всеукраїнський конкурс для підлітків, що цікавляться фотографією

 

Дедлайн: 7 березня 2021 р.

Міжнародний фестиваль Odesa Photo Days оголошує прийом заявок на Future Photo Days 2021 — всеукраїнський конкурс для підлітків, що цікавляться фотографією.

Умови участі:
- вік учасників 15-17 років;
- тема вільна;
- приймаються лише серії робіт* до 10 фотографій (мінімум 2 фото);
- приймається лише одна серія від одного автора;
- фотографії можуть бути зроблені на будь-яку камеру чи телефон;

 Програма малих грантів від Посольства в США

 

Дедлайн: 15 липня 2021 р.

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів публічної дипломатії на 2021 рік для підтримки проєктів у галузі освіти. Посольство буде виділяти гранти для громадських (недержавних) організацій, що базуються в Україні. Проєкт повинен бути адаптований до української аудиторії, а всі проєктні заходи, що підтримуються грантом Посольства США, повинні містити американський компонент та здійснюватися в Україні.

Міні-грант «Поширення вживання української мови в Україні»

Дедлайн - 28 лютого 2021 р.

Програма міні-грантів від американської фундації "Я розмовляю українською" ставить метою поширити вживання української мови в Україні. Ми пітримуємо проєкти, які стануть каталізаторами для дедалі більшого вжитку української мови в будь-якій царині: в освіті, в бізнесі, в культурних заходах, в соціальних мережах, тощо. Подавати на гранти можуть як окремі особи, так і організації.

 Грантова програма Scholarship від Freelancehunt

 

Дедлайн - 4 квітня 2021 р.

Фріланс-сервіс Freelancehunt розшукує талановитих студентів та надає можливість отримати від 3000 до 20000 грн для навчання.

Грантова програма підтримки активних студентів Scholarship - це соціальний проєкт, розроблений для допомоги студентам - майбутнім молодим фахівцям різних галузей виробництва.

Брати участь у конкурсі можуть учні курсів, студенти коледжів, технікумів та вишів, які є громадянами України.

 

Міжнародний молодіжний конкурс «Місцеві єврейські кладовища »

       

Дедлайн: 25 березня 2021 р.

ESJF та Centropa реалізовують освітній проєкт з тим, щоб заохотити вчителів використовувати місцеві єврейські кладовища як джерела до вивчення локальної історії.

Однією з ключових активностей проєкту є конкурс “Місцеві єврейські кладовища”, в рамках якого можна створити конкурсну роботу в одній з трьох категорій:

  • Фільми; Профайли єврейських кладовищ на Google Sites; Онлайн брошури

Нагорода 300EUR,  250EUR, 200EUR.

 

Прокачуйся з EnergySchool – вигравай планшет!

Дедлайн: 16 березня  2021 р.

        Здобути планшет можуть лише зареєстровані учасники проєкту , які на момент завершення конкурсу матимуть рейтинг не менше 500 балів за обраним навчальним курсом, а вікова категорія учасників повинна відповідати вимогам курсів (6-8 клас «Основи енергопостачання та енергозбереження» та 9-11 клас «Абетка з основ житлово-комунального управління»)   .

Оголошуємо конкурс серед вчителів на кращі відеопрезентації за темами курсу «Абетка з основ житлово-комунального управління»

Дедлайн: 31 травня 2021 р.

Переможці отримають корисні подарунки у трьох номінаціях!

  • «Управління будинком» за темою 2 - диплом та смартфон.
  • «Житлово-комунальні відносини» за темою 3 - диплом та планшет.
  • «Оплата житлово-комунальних послуг» за темою 4 - диплом та нетбук.

Конкурс «Зберігаймо ресурси вдома!»

Термін проведення: 5 жовтня 2020 р. – 15 липня 2021 р.

Проєкт ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» оголошує конкурс «Зберігаймо ресурси вдома, головна мета якого - підвищення рівня обізнаності широкого загалу щодо шляхів економії енергетичних та інших ресурсів Землі для зменшення викидів вуглекислого газу та запобігання зміні клімату. Будуть обрані найкращі звіти, а їх автори здобудуть для своїх родин енергоефективні подарунки.

 

Конкурс «Зелена ініціатива»

Терміни еко-драйву: 22 вересня 2020р. – 31 травня 2021р.

До Міжнародного дня захисту озонового шару Землі стартує новий еко-конкурс. Цього року будемо висаджувати дерева і піклуватися про природу разом, не дивлячись на перешкоди. Винагорода – цінні призи від компанії ДТЕК, яка підтримує еко-ініціативи та талановиту молодь.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора