A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Крок 2 Подання документів

Дата: 10.01.2019 12:46
Кількість переглядів: 834

Документи для вступу

 

3.1. Вступники подають особисто на ім’я директора заяву про вступ із зазначенням обраної професії (спеціальності), форми навчання, місця проживання до якої додають:

 

   • документ про освіту (оригінал) за умови вступу на денну форму навчання за державним/регіональним замовленням; в інших випадках – оригінал або завірену копію;
   • документ про присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника - оригінал (вступ на ІІІ ст.навчання);
   • медичну довідку за формою 086-у;
   • 6 фотокарток 34 см;
   • довідку ДПС про ідентифікаційний код;
   • вступник пред’являє особисто паспорт або свідоцтво про народження, документи, що дають право на пільги. В особову справу подаються копії цих документів.

3.2. Усі ксерокопії завіряються за оригіналом навчальним закладом, до якого вони подаються.

 

3.3. Особи, які беруть участь у конкурсі щодо зарахування до кількох навчальних закладів або напрямків підготовки (професій, спеціальностей) (в училище, та не більше ніж на дві професії (спеціальності)) у п’ятиденний термін після вступних випробувань та оголошення списку осіб, рекомендованих до зарахування на навчання за державним/регіональним замовленням зобов’язані подати оригінал документа про освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень), в якому навчальному закладі із якої професії (спеціальності) вони вирішили навчатись за державним/регіональним замовленням.

3.4. Особи, які в установлений термін (5 днів) не подали до приймальної комісії оригіналів документа про освіту, втрачають право на участь у конкурсі щодо зарахування на навчання на місця державного/регіонального замовлення.

3.5. При вступі вступника для одночасного навчання у різних навчальних закладах оригінали документів про освіту  зберігаються у навчальному закладі за місцем навчання за державним/регіональним замовленням. При одночасному навчанні за кошти фізичних і юридичних осіб зберігаються копії документів разом з оригіналом довідки навчального закладу, в якому зберігається оригінал документів.

3.6. Особи, які направляються на навчання підприємствами та організаціями додають до заяви відповідний документ (направлення, цільовий або багатостронній договір).

3.7. Факт ознайомлення вступника з правилами прийому, свідоцтвом про атестацію, ліцензією і сертифікатом про акредитацію навчального закладу за обраним напрямом, спеціальністю,  спеціалізацією та професіями підготовки, а також факт  наявності/відсутності підстав для вступу поза конкурсом фіксується в заяві вступника і підтверджується його особистим підписом.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора