A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Співпраця Луцького ВПУ будівництва та архітектури з компанією «Снєжка-Україна».

Дата: 25.06.2020 12:29
Кількість переглядів: 174

Компанія "Снєжка-Україна" провела онлайн всеукраїнський вебінар-практикум на тему: "Діяльність навчально-практичних центрів групи компаній "Sniezka". В порядку денному обговорювалося питання про роль співпраці Луцького ВПУ будівництва та архітектури з компанією «Снєжка-Україна».

Тривале партнерство у межах досягнення певної мети, вирішення конкретних завдань передбачають об’єднання й координацію зусиль, ресурсів, рівність участі кожної зі сторін та спільну відповідальність за результати діяльності. І, як наслідок успішної роботи в рамках соціального партнерства, компанія "Снєжка-Україна" надала нашому навчальному закладу пріоритетне право продемонструвати промоційне відео.

 Відеопрезентація співпраці Луцького ВПУ будівництва та архітектури та компанії "Снєжка-Україна"

Тісна взаємодія Луцького ВПУ будівництва та архітекури й компанії "Снєжка-Україна" сприяє реалізації завдань щодо впровадження у навчально-виробничий процес сучасних методик професійного навчання із застосуванням новітніх педагогічних та виробничих технологій ТМ Sniezka, техніки, обладнання, інструментів і матеріалів, тим самим допомагаючи готувати нам кваліфікованих фахівців для будівельної сфери.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора