A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Державна кваліфікаційна атестація за професією "Слюсар-сантехнік, електрозварник ручного зварювання"

Дата: 29.04.2022 12:25
Кількість переглядів: 11

Продовження освітнього процесу стало власним фронтом і важливою місією для освітян. Як би прикро та боляче не було це визнавати, ми маємо адаптуватися до навчання під час війни.

Освітяни зараз мають виступити в ролі метафоричного ППО, яке захистить майбутнє, доступ до знань і можливість навчатися далі. Педагоги та дирекція нашого училища роблять усе можливе не лише для продовження навчання, а й його завершення у воєнний час.

Так, вчора учні групи 33 за професією "Слюсар-сантехнік, електрозварник ручного зварювання" здавали Державну кваліфікаційну атестацію. Члени атестаційної комісії відзначили, що випускники мають високий рівень підготовки та володіють як тереотичними, так і практичними навичками з професій.

Здавалося б, що може бути цікавого в такому цілком повсякденному процесі, як зварювання металів? І чи є необхідним такий фахівець у сучасних реаліях як слюсар-сантехнік?

В даний час професія як і електрозварника , так і слюсаря-сантехніка є одними з найбільш затребуваних професій. В умовах браку будівельників ці фахівці на особливому рахунку, тому що зварювальні та сантехнічні роботи потрібні скрізь.

Бажаємо нашим учням багато нових можливостей для професійного розвитку та амбітних цілей. А ми зі своєї сторони завжди підтримаємо вас.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора