A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Прийміть щирі вітання з Днем захисників і захисниць України, з Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2021 12:22
Кількість переглядів: 14

Споконвіку наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі часи, коли поставала загроза іноземного поневолення. Недарма українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

Сьогоднішній день для усіх нас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На сході нашої країни триває війна, що вже забрала життя тисяч кращих синів і доньок України. Висловлюємо велику вдячність і повагу всім, хто стоїть зараз в ім’я миру в Україні, та схиляємо голови у жалобі за тими, хто віддав життя за неї. Низький уклін всім, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої держави.

Бажаємо українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу, незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Нехай з вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної землі!

Нехай Пресвята Богородиця береже нас під своїм Покровом!

На фото - картина геніального українського художника Олега Шупляка.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора