A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Поширюємо педагогічний досвід

Дата: 06.12.2019 12:18
Кількість переглядів: 96

Досвід – джерело педагогічної майстерності

 

Відповідно до плану роботи училища над Єдиною методичною проблемою «Компетентнісна основа підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів» та з метою пропаганди ефективного педагогічного досвіду у листопаді-грудні в училищі пройшов місячник педагогічної майстерності «Досвід – джерело педагогічної майстерності».

 

В рамках місячника проводилися відкриті уроки та виховні заходи, презентації досвіду, предметні тижні та тижні професій опоряджувальників, столярів,  тиждень циклової комісії зі спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія», тиждень права.

 

Цікавими та змістовними були відкриті уроки проведені майстрами в/н та викладачами: Голотюк В.П. урок англійської мови «Медицина. У лікаря.», Михайловська В.Є. урок економіки: Види та сфери підприємницької діяльності. Презентація книги Т.Ворони «Стартап на мільйон», Паляниця Т.М. урок української літератури: «Мойсей» Івана Франка – вершина творчості письменника», Кушнірук Б.В. урок фізики: «Рівновага тіл. Момент сили.»

Цікавими та змістовними були виховні заходи проведені викладачем історії Барановською В.Д. «Пам'ять у наших серцях», вихователем гуртожитку Луцюк Б.Х. «З Україною в серці», бібліотекарем Сахнюк Н.М. «Вечір-зустріч з воїном-добровольцем «Славні земляки на захисті державного суверенітету України» та інші.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора