A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Результат невизначених часів.

Дата: 30.04.2022 12:14
Кількість переглядів: 18

   24 лютого 2022 Росія оголосила війну Україні. Не один день лунають сирени, люди ховаються в укриття і підвали, на вулицях міст лунають вибухи  і постріли. Наші рідні та друзі захищають країну зі зброєю в руках  від однієї з найбільших агресій світу. Усе це викликає стрес і тривогу за життя та майбутнє.

   Цивільні практично не можуть вплинути на обставини, також люди не можуть не читати новин про війну, адже від цієї інформації залежить безпека членів їхніх родин. Втім, усвідомлення подій на які людина не може вплинути допоможе зайвий раз не накручувати себе та розуміти як пристосуватись до обставин.

    Одним із найбільш дієвих способів полегшити стан, коли людина відчуває тривогу є розмова з близькою людиною чи домашнім улюбленцем. Це допомагає визнати і обговорти свої почуття та зрозуміти ситуацію і відчути полегшення.

   За ініціативи вихователя Березовської І. Ф. серед здобувачів освіти проводився фото челендж з домашніми улюбленцями, який має на меті демонстрацію світлин для покращення емоційного стану.

   Погодьтесь, зв'язок, що виникає між людиною і його улюбленцем унікальний. Як показали наукові дослідження, домашні тварини сприяють виникненню загального відчуття благополуччя, будучи свого роду легкими ліками, що допомагають впоратися з депресією і самотністю.

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора