A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Підводимо підсумки роботи

Дата: 13.06.2020 12:13
Кількість переглядів: 138

 11 червня 2020 року було проведено засідання педагогічної ради в онлайн-режимі на платформі Pruffme. Порядок денний включав такі питання:

  1. Формування професійно-трудової компетенції учнів та студентів під час проходження виробничої практики.                Керівник практики, старші майстри, голови МК
  2. Підведення підсумків спортивно-масової та оздоровчої роботи в училищі.                                                                                                           Керівник фізичного виховання, викладачі
  3. Допуск груп випускного курсу до ДКА.                                   Керівники груп

       

Керівник практики Лариса Олійник та директор училища Володимир Шмігель ознайомили педколектив з особливостями та проблемами організації виробничої практики в умовах карантину. До обговорення долучилися майстри виробничого навчання та голови методичних комісій.

Керівник фізичного виховання Сергій Васюхник представив звіт про підсумки спортивно-масової та оздоровчої роботи в училищі, досягнення учнів в Спартакіаді училища, яка відбулася до карантину, проінформував про недоліки он-лайн навчання з предмету фізична культура.

Про особливості організації та проведення ДКА випускних груп та ДПА у формі ЗНО доповіли директор училища Володимир Шмігель та заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Тєшаєва.

За підсумками роботи педагогічної ради було визначено рішення та проведено онлайн-голосування.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора