A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Засідання педагогічної ради

Дата: 23.04.2020 12:12
Кількість переглядів: 84

22 квітня 2020 року було проведено засідання педагогічної ради в онлайн-режимі на платформі Pruffme. Порядок денний включав такі питання:

1. Про підсумки другого року роботи педагогічного колективу над єдиною методичною проблемою. Формування професійних і  ключових компетентностей учнів  на уроках теоретичного навчання.

                                                       Методист, члени творчих груп, голови МК

2.  Інформаційно-дослідницькі проекти у вихованні ціннісного ставлення до культури і мистецтва.

Заступник директора з НВР Місюра  В.В., керівники груп

 

3. Про стан справ та завдання педколективу щодо дотримання вимог охорони праці в навчально – виховному та виробничому процесі.

Інженер з охорони праці В.Миронюк

 

З аналізом другого року роботи колективу над Єдиною методичною проблемою виступила методист Валентина Голотюк. Питання формування інформаційного простору закладу та ІКТ-компетентності педагогів було головним в аналізі роботи закладу під час карантину.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Володимир Місюра проінформував педпрацівників про інформаційно-дослідницькі проекти, які сприяють вихованню ціннісного ставлення до культури і мистецтва та високо оцінив роботу учнівського самоврядування, вихователів гуртожитку та бібліотекарів з даного питання.

Інженер з охорони праці училища Валерія Миронюк акцентувала свій виступ на проблемах та викликах, які стоять перед закладом освіти в умовах карантину.

        За підсумками роботи педагогічної ради було визначено рішення та проведено онлайн-голосування.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора