A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2022 12:11
Кількість переглядів: 17

   20 лютого - в Україні День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Ці події змінили всіх нас. Уже минув не один рік, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

   Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні у гуртожитку училища відбувся вечір пам'яті  «Небесна Сотня України – сини, що в небо відлетіли…» Патріотичний захід для здобувачів освіти провела вихователь Березовська І. Ф.

   Головною метою виховної години було познайомити учнів з історичним і суспільним значенням Революції Гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, ушанувати героїзм українських захисників.

   Хай палають свічки пам'яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях. Ушануємо хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України! Герої не вмирають, поки живе пам'ять про них!

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора