A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Виставка творчих проєктів з предмету "Технології"

Дата: 18.05.2021 12:09
Кількість переглядів: 51

В училищі відбулася виставка творів декоративно-ужиткового мистецтва. Сьогодні цей напрямок перебуває в безперервному розвитку, а унікальні вироби, виготовлені майстрами або власноруч, надзвичайно популярні. Також поступово відроджуються забуті традиційні технології виготовлення виробів та виникають і поширюються нові сучасні техніки. Тут був представлений один з видів такого мистецтва - розпис тарілок.

На фото - роботи учнів групи 15 відділення художніх ремесел, виконані на уроках з предмету "Технології", який веде викладач Гупало А. П. За основу були взяті зразки народних розписів різних регіонів України.

Розпис на посуді з`явився близько 6 тис. років тому. У давнину тарілки та інше кухоне приладдя прикрашалися різноманітними магічними колами, лініями та хитромудрими знаками. Дуже тривалий час «тарелями», як їх тоді називали, нагороджували вірних підданих або слуг. Тарілки для цього прикрашалися особливими відзнаками та вензелями. Пізніше з`явилася сувенірна тарілка, яку можна віднести вже до творчості, ніж до побуту.

  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора