A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Будівельники будуть одні з найбільш затребуваних після війни

Дата: 05.05.2022 12:00
Кількість переглядів: 12

Будівництво, архітектура

Відбудова країни, про яку ми почали мріяти з початку війни, обов'язково почнеться. Але це вже не буде банальна відбудова старих будівель.

Досвід Ізраїлю демонструє, що ми концептуально маємо змінити принципи побудови наших будівель. Очевидно, що в кожній будівлі має бути підготовлене та відповідного рівня безпеки бомбосховище.

Проте це лише вершки. Обов'язково зміняться вимоги до матеріалів, до технологій побудови (ніяких "панельок" зокрема). Ймовірно в кожній новій квартирі буде вимога мати приміщення з товстими стінами і без вікон. Вона не буде використовуватися в повсякденному житті, але в ній будуть всі необхідні запаси.

Зміняться і вимоги до поверховості будівель. Якщо раніше в Києві будували якомога вищі будинки, то тепер навряд чи ми побачимо щось вище 14 поверху. Повернеться практика аварійних сходів.

Загальна відбудова, колосальна допомога від інших держав однозначно в рази збільшить попит на будівельників, а ще більше на кваліфікованих архітекторів. Сфера будівництва в свою чергу напряму впливає на інші сфери, зокрема виробництво матеріалів, логістику.

В умовах обмеженої робочої сили - обов'язково збільшиться попит на автоматизацію будівництва. Все це також створює необмежені можливості для підприємців, які втратили свої бізнеси.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора