A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Навчаємося дистанційно

Дата: 13.01.2021 11:57
Кількість переглядів: 101

Починаючи з 11 січня учні та викладачі Луцького ВПУ будівництва та архітектури  працюють у дистанційному режимі.  Для ефективної організації дистанційного та змішаного навчання в училищі створено електронний ресурс на Платформі Класрум.

Усі розуміємо, що дистанційне навчання – це добре організована й контрольована самоосвіта з використанням комп’ютерної техніки й комунікаційних мереж.

Дехто уявляє інформаційні ресурси дистанційного навчання, як сукупність відсканованих підручників, розміщених в Інтернеті, які потрібно прочитати, а потім переказати. Але це далеко не так. Звичайно, якісно створені мультимедійні підручники є частиною ресурсу дистанційного навчання, проте головний його аспект – це постійне інтерактивне спілкування студента з викладачем (через програму Meet, у форумі, через електронну пошту чи інщі засоби зв’язку).

Дистанційна форма навчання має як свої переваги (студент самостійно обирає час і місце для навчання, заміна конспектів електронними ресурсами, консультації з викладачем) так і недоліки (психологічна і “комп’ютерна” непідготовленість викладачів та студентів, технічні проблеми).

А загалом для навчання “на відстані” потрібно мати сильну мотивацію й самоорганізацію, бо дистанційне навчання – це, передусім, самоосвіта, тобто здатність студента працювати самостійно. Для когось це є перевагою, а для когось, навпаки, – недоліком, – все залежить від людини та її характеру.

Сподіваємося, що незабаром усі обмеження будуть зняті і ми зможемо зустрітися у затишних кабінетах нашого закладу освіти!

    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора