A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Виставка творчих робіт ст. викладача Андрія Гупала «Графіка» з нагоди Дня художника

Дата: 10.10.2020 11:12
Кількість переглядів: 125

У читальній залі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося відкриття виставки творчих робіт старшого викладача Андрія Гупала «Графіка». Інсталяція створена за участі учнів відділення художніх ремесел під керівництвом лідерки учнівського самоврядування Анастасії Коляди. Захід відбувся з нагоди Дня художника.

В експозиції представлені 22 живописні картини, зокрема, ілюстрації до п'єс аматорського християнського театру "Алетея", а також графічні зображення квітів та малюнки споруд села Сваловичі Любешівського району.

Для довідки.

Театр «Алетея» діє з 2011 року при храмі святого Василія Великого у Луцьку під керівництвом о. Августина Запоточного, ЧСВВ та п. Ірини Бурко.

«Село вдів», Поліська Амазонія або місце, відірване від цивілізації, де давно зупинився час, – це все про Сваловичі. Воно знаходиться за 6 кілометрів від білоруського кордону. Тут проживає близько 18 мешканців.

Сюди не їздить жоден автобус, тому охочі побачити недоторкану красу природи змушені їхати на своєму транспорті.

Територія села увійшла до «Національного природного парку «Прип'ять-Стохід», тому можна обрати і водний маршрут. Майже біля кожної хатини стоїть човен, адже місцеві жителі, попри поважний вік, займаються риболовлею.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора