A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Працюємо в обласних методичних секціях

Дата: 29.10.2020 11:09
Кількість переглядів: 186

27 та 29 жовтня 2020 року викладачі Луцького ВПУ будівництва та архітектури взяли участь в обласних секціях викладачів предмету «Охорона праці» та інженерів з охорони праці та викладачів економічних предметів.

Темою засідання викладачів економічних предметів була «Викладання економічних дисциплін в умовах сучасної ринкової економіки». Учасники опрацювали нормативно-методичні документи МОН України щодо викладання предметів. Викладач нашого училища Валентина Михайловська ознайомила усіх із сучасними змінами в податковому законодавстві в умовах малого бізнесу.

 

Обласна секція викладачів предмету «Охорона праці» та інженерів з охорони праці проходила за темою «Впровадження компетентнісного підходу як способу удосконалення знань про безпеку праці». Інженер з охорони праці та викладач предмету «Охорона праці» Валерія Миронюк презентувала досвід Луцького ВПУ будівництва та архітектури щодо організації навчального процесу в умовах адаптивного карантину та заходів по запобіганню поширення Covid 19, ознайомила учасників секції із наповненням кабінетів предмету «Охорона праці» на єдиній училищній платформі Classroom.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора