A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Наука - це вона!

Дата: 22.09.2021 11:00
Кількість переглядів: 29

     Експозиція "Наука – це вона" проходять по всій Україні. І відтепер доступна і у Луцьку - у бібліотеці Луцького ВПУ будівництва та архітектури відкрилась виставка картин про видатних українських науковиць.

     Запрошуємо всіх охочих переглянути їх.

     «Наука – це вона» - освітній арт-проєкт STEM is FEM за підтримки міжнародних організацій ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ). Його ціль – розповісти про здобутки українських жінок-вчених, зацікавити молодь у науці, а також спростувати міф про те, що наука – це виключно чоловіча справа.

     Проєкт є частиною кампанії ООН Жінки «Покоління рівності», з популяризації гендерного паритету серед молоді та забезпечення лідерства жінок в технологіях та інноваціях.

     Ви можете ознайомитися із 12 портретами українських-науковиць, яких зобразили сучасні українські ілюстратори, та із есе переможниць про кожну із цих постатей на цій сторінці.

     Генеральний партнер проєкту – компанія з підтримки стартапів в Україні Roosh Tech, комунікаційний партнер – агентство стратегічних комунікацій TRUMAN.

     Підтримка: юридичний партнер – компанії Asters, медіапартнер – медіагрупа StarLightMedia та онлайн-видання The Page, креативні партнери – онлайн галереї SpilneArt, ювелірний партнер Guzema Fine Jewelry та застосунок Reface за співпрацю та підтримку!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора