A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Результати атестації у 2021 році

Дата: 27.04.2021 10:41
Кількість переглядів: 22

Результати атестації у 2021 році.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я

по-батькові

Посада

/який предмет читає/

Результати атестації

Викладачі

1

Барановська Віра Дмитрівна

Викладач історії

Підтверджено вищу категорію та педзвання «старший викладач»

2

Богатько Руслан Васильович

Викладач спецпредметів

Підтверджено вищу категорію

3

Гілітуха Анатолій Петрович

Викладач спецпредметів

Підтверджено вищу категорію

4

Гупало Андрій Петрович

Викладач спецпредметів

Підтверджено вищу категорію та педзвання «старший викладач»

5

Доложевська Людмила Олександрівна

Викладач англійської мови

Підтверджено вищу категорію

6

Дробот Галина Олексіївна

Викладач української мови

Підтверджено першу категорію

7

Корінчук Володимир Васильович

Викладач математики

Підтверджено вищу категорію та педзвання «викладач — методист»

8

Ліщук Валентина Павлівна

Викладач спецпредметів

Підтверджено вищу категорію та педзвання «старший викладач»

 

 

Методист

Підтверджено вищу категорію

9

Миронюк Валерія Василівна

Викладач спецпредметів

Присвоєно вищу категорію

 

 

10

Місюра Володимир Вячеславович

Викладач історії, філософії

 Підтверджено вищу категорію та педзвання «викладач — методист»

11

Півнюк Лариса Миколаївна

Викладач спецпредметів

Підтверджено вищу категорію та педзвання «старший викладач»

12

Підцерковна Наталія Іллівна

Викладач спецпредметів

Присвоєно ІІ категорію

13

Савчук Тетяна Іванівна

Викладач спецпредметів

Підтверджено вищу категорію

14

Соловкіна Мирослава Михайлівна

Викладач спецпредметів

Підтверджено вищу категорію

Присвоєно пед.. звання «старший викладач»

15

Собуцька Вікторія Валеріївна

Викладач громадянської освіти

Присвоєно ІІ категорію

 

 

 

Соціальний педагог

Присвоєно І категорію

16

Тешаєва Тетяна Іванівна

Викладач хімії

Підтверджено вищу категорію та педзвання «викладач-методист»

17

Хаймик Оксана Євгенівна

Викладач спецпредметів

Підтверджено вищу категорію

18

Шмігель Володимир Володимирович

Викладач спецпредметів

 Підтверджено вищу категорію та педзвання «старший викладач»

 

 

Керівник

 

19

Шмігель Роман Володимиров.

Викладач спецпредметів

Присвоєно І категорію

Присвоєно пед.. звання «старший викладач»

20

Цвіх Тетяна Миколаївна

Вихователь

 Підтверджено вищу категорію та педзвання «вихователь-методист»

 

Майстри виробничого навчання

1

Березовський Володимир Анастасійович

Майстер в/н

Підтверджено 14 тарифний розряд, підтверджено ІІ категорію

2

Гілітуха Анатолій Петрович

Майстер в/н

Підтверджено 14 тарифний розряд

3

Гупало Андрій Петрович

Майстер в/н

Підтверджено 14 тарифний розряд, підтверджено ІІ категорію

4

Ільченко Людмила Василівна

Майстер в/н

Встановлено 14 тарифний розряд

Присвоєно пед. Звання «майстер в/н ІІ категорії»

5

Миронюк Валерія Василівна

Майстер в/н

Підтверджено 14 тарифний розряд, підтверджено ІІ категорію

6

Цвіх Леонід Федосійович

Майстер в/н

Підтверджено 14 тарифний розряд, підтверджено ІІ категорію

7

Колос Світлана Миколаївна

Майстер в/н

Встановлено 12 т.р.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора